22. 10. 2020  20:29 Sergej
Akademický informačný systém

Ľudia na STU


Na tejto stránke máte zobrazené všetky verejne prístupne údaje o zadanej osobe. Niektoré informácie o personálnom zaradení a funkciách osoby môžu byť skryté.

Ing. Jaroslav Piatka, PhD.
 
Výskumný pracovník s VŠ vzdelaním - Katedra technológie stavieb (SvF) - ukončené

Absolvent     

Základné informácie

Základné informácie o záverečnej práci

Typ práce: Bakalárska práca
Názov práce:
Bytový dom
Autor: Ing. Katarína Janušová
Pracovisko:
Vedúci práce:
Ing. Jaroslav Piatka, PhD.
Oponent:
Ing. Marcel Šmotlák, PhD.
Stav záverečnej práce:
Záverečná práca bola úspešne obhájená


Doplňujúce informácie

Nasledujú doplňujúce informácie záverečnej práce. Kliknutím na odkaz s názvom jazyka vyberiete, v akom jazyku majú byť informácie zobrazené.

Jazyk spracovania záverečnej práce:slovenský jazyk

slovenský jazyk        anglický jazyk

Názov práce:
Bytový dom
Abstrakt:V mojej bakalárskej práci som sa venovala štyrom častiam. V prvej časti som riešila projekt organizácie výstavby (POV), ktorý bol zameraný na hrubú stavbu bytového objektu. Výkresová časť obsahuje situáciu zariadenia staveniska k POV a časový plán . Textová časť je zameraná na technickú správu k POV. Ďalší celok, ktorému som sa venovala bol technologický predpis na tému Zatepľovanie stropných podhľadov minerálnymi lamelami v nevykurovanom priestore. V ňom bol opísaný postup realizácie daného procesu. V tretej časti som riešila problematiku konštrukcií pozemných stavieb, ktorú sprevádza technická správa a výkresová časť.Záver mojej práce patrí betónovým konštrukciám.
Kľúčové slová:
bytový objekt, projekt, podhľad, lamela

Zobrazenie a sťahovanie súborov

Pokiaľ chcete zobraziť zadanie záverečnej práce, kliknite na ikonu Zobraziť zadanie. Ikony Záverečná práca, Prílohy práce, Posudok vedúceho a Posudok oponenta predstavujú súbory týkajúce sa záverečnej práce, ktoré je možné stiahnuť. Budú zobrazené iba v prípade, že je súbor vložený a zároveň je verejný.

Časti práce s odloženým zverejnením:

Záverečná práca (prílohy záverečnej práce) neobmedzene
Posudky záverečnej práce neobmedzene