31. 10. 2020  14:36 Aurélia, pamätný deň - Deň reformácie
Akademický informačný systém

Ľudia na STU


Na tejto stránke máte zobrazené všetky verejne prístupne údaje o zadanej osobe. Niektoré informácie o personálnom zaradení a funkciách osoby môžu byť skryté.

Ing. Jaroslav Piatka, PhD.
 
Výskumný pracovník s VŠ vzdelaním - Katedra technológie stavieb (SvF) - ukončené

Absolvent
     

Základné informácie

Základné informácie o záverečnej práci

Typ práce:
Bakalárska práca
Názov práce:Bytový dom
Autor:
Pracovisko:
Vedúci práce:
Oponent:
Stav záverečnej práce:Záverečná práca bola úspešne obhájená


Doplňujúce informácie

Nasledujú doplňujúce informácie záverečnej práce. Kliknutím na odkaz s názvom jazyka vyberiete, v akom jazyku majú byť informácie zobrazené.

Jazyk spracovania záverečnej práce:
slovenský jazyk

Názov práce:
Bytový dom
Abstrakt:
Základom spracovania mojej práce je Bytový dom. V prvej časti je spracovaný z hľadiska technológie stavieb. Táto časť zahŕňa: Projekt organizácie výstavby a teda spracovanie technickej správy POV a výkresu situácie v prílohe. Ďalej zhotovenie časového plánu a Technologického predpisu na proces realizácie strešného plášťa plochej strechy z EPDM fólie. Druhá časť je zameraná na konštrukciu stavby ako takej. Obsahuje technickú správu KPS a v prílohe je grafická časť - výkresová dokumentácia mnou navrhnutého bytového domu v úrovni pre stavebné povolenie. Treťou časťou je statika, kde je v technickej správe STATIKA stavba popísaná zo statického hľadiska a v prílohe je výkresová časť.
Kľúčové slová:
Bytový dom, POV, EPDM fólia, strešný plášť

Zobrazenie a sťahovanie súborov

Pokiaľ chcete zobraziť zadanie záverečnej práce, kliknite na ikonu Zobraziť zadanie. Ikony Záverečná práca, Prílohy práce, Posudok vedúceho a Posudok oponenta predstavujú súbory týkajúce sa záverečnej práce, ktoré je možné stiahnuť. Budú zobrazené iba v prípade, že je súbor vložený a zároveň je verejný.

Časti práce s odloženým zverejnením:

Záverečná práca (prílohy záverečnej práce) neobmedzene
Posudky záverečnej práce neobmedzene