Oct 27, 2020   11:06 p.m. Sabína, pamätný deň - Deň černovskej tragédie
Academic information system

Persons at STU


This page displays all publicly accessible information about the desired person. Some information about the person's occupation and offices may be hidden.

Ing. Karol Lušpai, PhD.
Identification number: 21554
University e-mail: karol.luspai [at] stuba.sk
 
Vedecký pracovník KS II.b. CSc.,PhD. - Department of Physical Chemistry (IPC FCFT)

Contacts
          Lesson
     
Final thesis     
     
     
     Supervised theses
     

The Office phone number and Office number items are set by the OSSA at your department or the system integrator.

User forwards the university mail to a different address (karol.luspai [at] stuba.sk).
 
Office phone number:
+421 (2) 59 325 531
Office address:
DPC IPC FCFT
Office number:233, stará budova, 2. poschodie
E-mail:
karol.luspai [at] stuba.sk
Facebook:
mám účet ale nechodím tam
Key word:
elektrochémia, prístrojová technika, spektroelektrochémia
Address:
Bratislava, Praha
Contact:
Pracovňu mám v miestnosti 233 na 2. poschodí v starej budove. Moja časť miestnosti nieje kancelária, je to pracovňa. Rozdiel je najmä v obsahu zásuviek a obsahu stola. V šuplíku mám náradie, meráky a osciloskop, nie pečiatky, projekty a verejné obstarávanie. Nikdy by ma nikto nedostal pracovať do kancelárie. Nieje na svete toľkých peňazí čo by za to stáli, nieje v slovenčine dostatočne silný vulgarizmus ktorým by som bol schponý vyjadriť svoju nekonečnú nenávisť voči kancelárskej práci. Mám zdravé ruky a hlavu, môžem robiť rukami a používať pri tom slobodne hlavu, nie sedieť za počítačom. V skutočnosti som ale rozbehaný po budove a v pracovni ma nájdete len občas. Mobil by nemalo zmysel uvádzať, nakoľko niesom na telefóne závislý a asi by ste sa mi nedovolali alebo by to niekde ďaleko odomňa zvonilo doblba. Najlepšie je skúsiť mail, prakticky každý deň keď som v práci ho kontrolujem aspoň raz.
Consulting hours:
Keď ma zháňate, obvykle som rozbehaný takže vopred sa mi prosím radšej ohláste cez mail. Obvykle chvíľu trvá než odpoviem, niesom na internete nonstop. Keď cez víkend na maily neodpovedám, nieje to tým, že by som vás ignoroval, ale skôr tým, že niektoré víkendy si užívam slobodne po staru (pracovne samozrejme - zváračka, sekera) bez internetu a mobilu :-) . Mobil nemám stále zapnutý a už vôbec ho nenosím stále pri sebe ako napr. šroubovák alebo skúšačku.
Note:"Ak oprostíme ľubovoľne zložitý problém od "nadbytočných" detailov, poľahky dôjdeme k jednoduchému riešeniu tohoto zložitého problému. To však samozrejme neznamená, že toto riešenie je realizovateľné a nevyhnutne správne." "Niekto radšej "realizuje", ja radšej "robím". Zdá sa to ako jedno a to isté, len sa to zásadne líši počtom popísaných a opečiatkovaných papierov." "Čo je to podradná práca ? Je to taká samoúčelná práca, ktorá je neužitočná, a je od začiatku robená zbytočne. V súčasnosti je to väčšina administratívnej práce. Niečo sa píše, vyplňuje, potom sa to založí, nikdo to nikdy nebude čítať a nakoniec sa to skartuje." "Analógový svet = rozmanitosť a tvorivosť, Digitálny svet = uniformita, šedivosť, priemernosť, totalita, západ." "Aj prekrásne zabalená navoňaná totalita stále ostane len totalitou." "Pohodlie a bezpečnosť sú zákerné trójske kone západu, ktoré nepriateľ využíva v boji proti slobode a dláždi tým cestu k technologickej totalite." Ďalšie výroky a tvrdenia sa z dôvodu obmedzenia dĺžky textu nachádzajú v položke "Ďalšie informácie".

User information in vCard formatUser information in vCard format