20. 10. 2020  11:32 Vendelín
Akademický informační systém

Lidé na STU


Na této stránce máte zobrazeny všechny veřejně přístupné údaje o zadané osobě. Některé informace o personálním zařazení a funkcích osoby mohou být skryty.

Ing. Karol Lušpai, PhD.
Identifikační číslo: 21554
Univerzitní e-mail: karol.luspai [at] stuba.sk
 
Vedecký pracovník KS II.b. CSc.,PhD. - Oddelenie fyzikálnej chémie (ÚFCHCHF FCHPT)

Kontakty     
     
     
     
Projekty     Publikace     Další informace     
     

Údaje Telefon do zaměstnání a Označení kanceláře nastavuje OSSA Vašeho pracoviště nebo systémový integrátor.

Uživatel si přeposílá univerzitní poštu jinam (karol.luspai [at] stuba.sk).
 
Telefon do zaměstnání:
+421 (2) 59 325 531
Adresa pracoviště:
OFCh ÚFCHCHF FCHPT
Označení kanceláře:
233, stará budova, 2. poschodie
E-mail:
karol.luspai [at] stuba.sk
Facebook:
Klíčové slovo:
elektrochémia, prístrojová technika, spektroelektrochémia
Bydliště:
Bratislava, Praha
Kontakt:
Pracovňu mám v miestnosti 233 na 2. poschodí v starej budove. Moja časť miestnosti nieje kancelária, je to pracovňa. Rozdiel je najmä v obsahu zásuviek a obsahu stola. V šuplíku mám náradie, meráky a osciloskop, nie pečiatky, projekty a verejné obstarávanie. Nikdy by ma nikto nedostal pracovať do kancelárie. Nieje na svete toľkých peňazí čo by za to stáli, nieje v slovenčine dostatočne silný vulgarizmus ktorým by som bol schponý vyjadriť svoju nekonečnú nenávisť voči kancelárskej práci. Mám zdravé ruky a hlavu, môžem robiť rukami a používať pri tom slobodne hlavu, nie sedieť za počítačom. V skutočnosti som ale rozbehaný po budove a v pracovni ma nájdete len občas. Mobil by nemalo zmysel uvádzať, nakoľko niesom na telefóne závislý a asi by ste sa mi nedovolali alebo by to niekde ďaleko odomňa zvonilo doblba. Najlepšie je skúsiť mail, prakticky každý deň keď som v práci ho kontrolujem aspoň raz.
Konzultační hodiny:
Keď ma zháňate, obvykle som rozbehaný takže vopred sa mi prosím radšej ohláste cez mail. Obvykle chvíľu trvá než odpoviem, niesom na internete nonstop. Keď cez víkend na maily neodpovedám, nieje to tým, že by som vás ignoroval, ale skôr tým, že niektoré víkendy si užívam slobodne po staru (pracovne samozrejme - zváračka, sekera) bez internetu a mobilu :-) . Mobil nemám stále zapnutý a už vôbec ho nenosím stále pri sebe ako napr. šroubovák alebo skúšačku.
Poznámka:
"Ak oprostíme ľubovoľne zložitý problém od "nadbytočných" detailov, poľahky dôjdeme k jednoduchému riešeniu tohoto zložitého problému. To však samozrejme neznamená, že toto riešenie je realizovateľné a nevyhnutne správne." "Niekto radšej "realizuje", ja radšej "robím". Zdá sa to ako jedno a to isté, len sa to zásadne líši počtom popísaných a opečiatkovaných papierov." "Čo je to podradná práca ? Je to taká samoúčelná práca, ktorá je neužitočná, a je od začiatku robená zbytočne. V súčasnosti je to väčšina administratívnej práce. Niečo sa píše, vyplňuje, potom sa to založí, nikdo to nikdy nebude čítať a nakoniec sa to skartuje." "Analógový svet = rozmanitosť a tvorivosť, Digitálny svet = uniformita, šedivosť, priemernosť, totalita, západ." "Aj prekrásne zabalená navoňaná totalita stále ostane len totalitou." "Pohodlie a bezpečnosť sú zákerné trójske kone západu, ktoré nepriateľ využíva v boji proti slobode a dláždi tým cestu k technologickej totalite." Ďalšie výroky a tvrdenia sa z dôvodu obmedzenia dĺžky textu nachádzajú v položke "Ďalšie informácie".

Uživatelské informace ve formátu vCardUživatelské informace ve formátu vCard