31. 3. 2020  11:54 Benjamín
Akademický informačný systém

Ľudia na STU


Na tejto stránke máte zobrazené všetky verejne prístupne údaje o zadanej osobe. Niektoré informácie o personálnom zaradení a funkciách osoby môžu byť skryté.

doc. Ing. Rastislav Ingeli, PhD.
Identifikačné číslo: 23863
Univerzitný e-mail: rastislav.ingeli [at] stuba.sk
 
Docent CSc.,PhD. - Katedra konštrukcií pozemných stavieb (SvF)

Kontakty     Absolvent     Výučba     Záverečná práca     
Publikácie     Vedené práce     Konferencie     

Základné informácie

Základné informácie o záverečnej práci

Typ práce: Diplomová práca
Názov práce:Centrum zdravia
Autor: Ing. Judita Nagyová
Pracovisko: Katedra konštrukcií pozemných stavieb (SvF)
Vedúci práce: doc. Ing. Rastislav Ingeli, PhD.
Oponent:Ing. Jana Paulovičová
Stav záverečnej práce:Záverečná práca bola úspešne obhájená


Doplňujúce informácie

Nasledujú doplňujúce informácie záverečnej práce. Kliknutím na odkaz s názvom jazyka vyberiete, v akom jazyku majú byť informácie zobrazené.

Jazyk spracovania záverečnej práce:slovenský jazyk

slovenský jazyk        anglický jazyk

Názov práce:Centrum zdravia
Abstrakt:Abstrakt Judita Nagyová: Centrum zdravia, projekt pre realizáciu stavby Slovenská technická univerzita v Bratislave, Stavebná fakulta Katedra konštrukcií pozemných stavieb, Diplomová práca, 2019 Predmetom diplomovej práce je vypracovanie projektu pre realizáciu stavby centra zdravia. Objekt sa nachádza v Šamoríne na hlavnom ťahu smer Bratislava, neďaleko autobusovej stanice. V blízkosti sa nachádza nákupné centrum a obchody Kaufland a Lidl.Vzhľadom na rastúci počet obyvateľov mesta Šamorín a okolitých obcí nové zdravotné centrum rozširuje možnosti poskytovania kvalitnej zdravotnej starostlivosti. Celá budova, ako aj vstup do budovy spĺňa podmienky bezbariérového pohybu. Na 1. NP pri vstupe do budovy je recepcia a lekáreň. Ďalej sa tu nachádzajú priestory pre ambulancie spolu s miestnosťami pre zdravotné sestry, bufet, technické miestnosti a hygienické miestnosti. 2. NP je rozdelené na dve funkčné celky. Jedna časť slúži pre zamestnancov zdravotného centra. Nachádzajú sa tam priestory ako napr. miestnosť pre lekárov, sestry, kuchynka, kancelária a archív. Druhá časť je určená pre návštevníkov zdravotného centra, sú tu navrhnuté dve zubné ambulancie, miestnosť pre RTG, snímkovacia miestnosť RTG, hygienické miestnosti pre návštevníkov. Z chodby 2.NP je prístup na terasu. Pri budove sú navrhované parkovacie miesta.
Kľúčové slová:Centrum zdravia, budova, šamorín

Zobrazenie a sťahovanie súborov

Pokiaľ chcete zobraziť zadanie záverečnej práce, kliknite na ikonu Zobraziť zadanie. Ikony Záverečná práca, Prílohy práce, Posudok vedúceho a Posudok oponenta predstavujú súbory týkajúce sa záverečnej práce, ktoré je možné stiahnuť. Budú zobrazené iba v prípade, že je súbor vložený a zároveň je verejný.

Zobraziť zadanie

Časti práce s odloženým zverejnením:

Záverečná práca (prílohy záverečnej práce) neobmedzene
Posudky záverečnej práce neobmedzene