2. 6. 2020  13:05 Xénia
Akademický informační systém

Lidé na STU


Na této stránce máte zobrazeny všechny veřejně přístupné údaje o zadané osobě. Některé informace o personálním zařazení a funkcích osoby mohou být skryty.

doc. Ing. Rastislav Ingeli, PhD.
Identifikační číslo: 23863
Univerzitní e-mail: rastislav.ingeli [at] stuba.sk
 

Kontakty
     
Absolvent          Závěrečná práce     
Publikace     Vedené práce
     
     

Základní informace

Základní informace o závěrečné práci

Typ práce:
Bakalářská práce
Název práce:
Bytový dom
Autor:
Pracoviště:
Katedra konštrukcií pozemných stavieb (SvF)
Vedoucí práce:
doc. Ing. Rastislav Ingeli, PhD.
Oponent:
Ing. Lucia Paulovičová, PhD.
Stav závěrečné práce:
Závěrečná práce byla úspěšně obhájena


Doplňující informace

Následují doplňující informace závěrečné práce. Kliknutím na odkaz s názvem jazyka zvolíte, v jakém jazyce mají být informace zobrazeny.

Jazyk zpracování závěrečné práce:slovenský jazyk

slovenský jazyk        anglický jazyk

Název práce:
Bytový dom
Abstrakt:
Moja bakalárska práca obsahuje vypracovanie realizačného projektu bytového domu v Petržalke. Konštrukčné riešenie a architektúru som sa snažil prispôsobiť okolitým stavbám a lokalite. Snažil som sa nadviazať na viacero faktorov a vytvoriť súhrn medzi nimi.. Vybral som si pozemok v centre Petržalky, t.j. južne od Starého mesta. Nenachádzali sa tu stavebné obmedzenia. Vďaka tomu som navrhol objekt s piatimi nadzemnými podlažiami a jedným podzemným, ktoré slúži pre obyvateľov domu ako garážové státia. Objekt má mierne členitý tvar skladajúci sa z dvoch obdĺžnikov. Vďaka polyfunkcie vytvára podporu služieb pre obyvateľov bytového domu a aj ostatných ľudí. V bytovke sa nachádza 12 bytových jednotiek. Parkovacie státia pre návštevníkov a pre využívanie polyfunkcie sú zabezpečené pred bytovým domom na verejnom parkovisku pred objektom. Obvodový plášť budovy spĺňa tepelnotechnické požiadavky a má nízke náklady na prevádzku t.j. teplo na vykurovanie.
Klíčová slova:
Bytový dom v Petržalke, Polyfunkcia, Bakalárska práca

Zobrazení a stahování souborů

Pokud chcete zobrazit zadání závěrečné práce, klikněte na ikonu Zobrazit zadání. Ikony Závěrečná práce, Přílohy práce, Posudek vedoucího a Posudek oponenta představují soubory týkající se závěrečné práce, které je možné stáhnout. Budou zobrazeny pouze v případě, že je soubor vložen a zároveň je veřejný.

Zobrazit zadání

Části práce s odloženým zveřejněním:

Závěrečná práce (přílohy závěrečné práce) neomezeně
Posudky závěrečné práce neomezeně