22. 10. 2020  20:51 Sergej
Akademický informačný systém

Ľudia na STU


Na tejto stránke máte zobrazené všetky verejne prístupne údaje o zadanej osobe. Niektoré informácie o personálnom zaradení a funkciách osoby môžu byť skryté.

PhDr. Emília Mironovová
Identifikačné číslo: 259
Univerzitný e-mail: emilia.mironovova [at] stuba.sk
 
Odborná asistentka bez vedeckej hodnosti - Centrum jazykov, humanitných vied a akademického športu (MTF)

Kontakty
     
     
Projekty     
     
Vedené práce
     

Základné informácie

Základné informácie o záverečnej práci

Typ práce:
Bakalárska práca
Názov práce:Zatraktívnenie CONTINENTAL Matador Truck Tires s.r.o. pre absolventov VŠ a SŠ pri výbere zamestnania
Autor:
Pracovisko: Ústav priemyselného inžinierstva a manažmentu (MTF)
Vedúci práce:
Oponent:PaedDr. Andrej Šeliga, PhD.
Stav záverečnej práce:
Záverečná práca bola úspešne obhájená


Doplňujúce informácie

Nasledujú doplňujúce informácie záverečnej práce. Kliknutím na odkaz s názvom jazyka vyberiete, v akom jazyku majú byť informácie zobrazené.

Jazyk spracovania záverečnej práce:
slovenský jazyk

slovenský jazyk        anglický jazyk

Názov práce:
Zatraktívnenie CONTINENTAL Matador Truck Tires s.r.o. pre absolventov VŠ a SŠ pri výbere zamestnania
Abstrakt:PUTALOVÁ, Michaela : Zatraktívnenie Continental Matador Truck Tires s.r.o. pre absolventov VŠ a SŠ pri výbere zamestnania. [Bakalárska práca] -- Slovenská technická univerzita v Bratislave. Materiálovotechnologická fakulta so sídlom v Trnave; katedra humanitných vied -- školiteľ: PhDr. Emília Mironovová - Trnava: MTF STU, 2012. 50 s. V bakalárskej práci som sa zaoberala otázkou výberu zamestnancov do podniku Continental Matador Truck Tires, s.r.o., so zameraním na absolventov VŠ a SŠ. Mojim cieľom bolo analyzovať súčasný stav a navrhnúť možné riešenia na zatraktívnenie daného podniku pre cieľovú skupinu. Bakalárska práca je rozdelená do štyroch častí. Prvá časť obsahuje súčasný stav získaných poznatkov pri výbere zamestnancov. Druhá časť je zameraná na históriu, charakteristiku podniku Continental Matador Truck Tires, s.r.o. a opisom výberu zamestnancov v tomto podniku. V ďalšej kapitole sa rozoberá návrh zlepšenia výberu zamestnancov v podniku, postavenie a goodwill podniku na trhu práce. V poslednej, štvrtej kapitole som na základe výsledkov dotazníka navrhla, ako možno zatraktívniť pozíciu podniku Continental Matador Truck Tires, s.r.o. na trhu práce pre absolventov škôl.
Kľúčové slová:
ABSOLVENTI , VÝBER ZAMESTNANCOV , TRH PRÁCE

Zobrazenie a sťahovanie súborov

Pokiaľ chcete zobraziť zadanie záverečnej práce, kliknite na ikonu Zobraziť zadanie. Ikony Záverečná práca, Prílohy práce, Posudok vedúceho a Posudok oponenta predstavujú súbory týkajúce sa záverečnej práce, ktoré je možné stiahnuť. Budú zobrazené iba v prípade, že je súbor vložený a zároveň je verejný.

Časti práce s odloženým zverejnením:

Záverečná práca (prílohy záverečnej práce) neobmedzene
Posudky záverečnej práce neobmedzene