21. 2. 2020  20:38 Eleonóra
Akademický informačný systém

Ľudia na STU


Na tejto stránke máte zobrazené všetky verejne prístupne údaje o zadanej osobe. Niektoré informácie o personálnom zaradení a funkciách osoby môžu byť skryté.

Ing. arch. Katarína Morávková, PhD.
Identifikačné číslo: 422
Univerzitný e-mail: katarina.moravkova [at] stuba.sk
 
Odborná asistentka CSc.,PhD. - Ústav interiéru a výstavníctva (FA)

Kontakty     Absolvent     Výučba     Záverečná práca     
Projekty     Publikácie     Vedené práce     

Základné informácie

Základné informácie o záverečnej práci

Typ práce: Diplomová práca
Názov práce:Interiér chránených dielní pre mentálne postihnutých užívateľov a priestorov pre predaj a podporu existencie v rekonštruovanom objekte
Autor: Mgr. art. Lenka Halamová
Pracovisko: Ústav interiéru a výstavníctva (FA)
Vedúci práce: Ing. arch. Katarína Morávková, PhD.
Oponent:Ing. arch. Hana Királyová
Stav záverečnej práce:Záverečná práca bola úspešne obhájená


Doplňujúce informácie

Nasledujú doplňujúce informácie záverečnej práce. Kliknutím na odkaz s názvom jazyka vyberiete, v akom jazyku majú byť informácie zobrazené.

Jazyk spracovania záverečnej práce:slovenský jazyk

slovenský jazyk        anglický jazyk

Názov práce:Interiér chránených dielní pre mentálne postihnutých užívateľov a priestorov pre predaj a podporu existencie v rekonštruovanom objekte
Abstrakt:Predmetom mojej diplomovej práce bolo vytvoriť návrh interiéru chránených dielní pre mentálne postihnutých užívateľov. Mojou snahou bolo vytvoriť príjemný priestor pre pracovné činnosti spolu s relaxačnými priestormi. Môj návrh disponuje priestorom na cvičenie a relax. Relaxačné zóny sú vyvýšené plochy. S užívaním týchto miest stúpa produktivita práce. Miestnosť na cvičenie disponuje časťou pre pedagógov. Na druhom podlaží je miestnosť určená na rozhovor a salón na relaxáciu. Z tejto miestnosti sa dostaneme do divadla, kde vidíme herecké výkony užívateľov chránených dielní. Táto práca mi priniesla veľa ďalších poznatkov a skúseností v navrhovaní interiérov a pomohla mi porozumieť priestoru ako celku.
Kľúčové slová:chránené dielne, relaxačné priestory, vyvýšené plochy

Aktuálny stupeň zverejnenia
 
sprístupňovanie digitálnej rozmnoženiny školského diela prostredníctvom akademickej/univerzitnej knižnice na študijné, vedecké, vzdelávacie a informačné účely len používateľom v rámci vysokej školy (kontrola prístupu na základe IP adries počítačov alebo prostredníctvom mena a hesla).


Zobrazenie a sťahovanie súborov

Pokiaľ chcete zobraziť zadanie záverečnej práce, kliknite na ikonu Zobraziť zadanie. Ikony Záverečná práca, Prílohy práce, Posudok vedúceho a Posudok oponenta predstavujú súbory týkajúce sa záverečnej práce, ktoré je možné stiahnuť. Budú zobrazené iba v prípade, že je súbor vložený a zároveň je verejný.

Zobraziť zadanie

Časti práce s odloženým zverejnením:

Záverečná práca (prílohy záverečnej práce) neobmedzene
Posudky záverečnej práce neobmedzene