Jun 20, 2019   7:09 a.m. Valéria
Academic information system

Persons at STU


This page displays all publicly accessible information about the desired person. Some information about the person's occupation and offices may be hidden.

doc. akad. soch. Peter Humaj
Identification number: 429
University e-mail: peter.humaj [at] stuba.sk
 
Docent bez vedeckej hodnosti - Institute of Design (FA)

Contacts     Lesson     Publications     Bodies     Supervised theses     

Basic information

Basic information about a final thesis

Type of thesis: Diploma thesis
Thesis title:Mineral Water Bottle
Written by (author): Mgr. art. Martin Adamko
Department: Institute of Design (FA)
Thesis supervisor: doc. akad. soch. Peter Humaj
Final thesis progress:Final thesis was successfully defended.


Additional information

Additional information about the final thesis follows. Click on the language link to display the information in the desired language.

Language of final thesis:Slovak

Slovak        English

Title of the thesis:Sada fliaš na minerálne vody
Summary:Môj projekt je zameraný na logistiku a pitný režim. Prináša nový prístup v dizajne obalov na vodu -- tvar, ktorý účinne využíva objem a je pritom atraktívny ako jeho konkurencia. Cieľovou skupinou zákazníkov je populácia teenagerov, mladýchaktívkych ľudí, matky a deti od 3 rokov a viac. Dôvodom uprednostnenia PET (Polyethylentherefthalate) pred sklom je bezpečnosť. I keď je sklo ekologickejšie, je ťažké a krehké. Každá PET fľaša je plne zálohovaná. evo je názov zvolený pre túto pramenitú vodu určenú k dennej spotrebe. Naviac, neperlivá voda šetrnejšia k telu. evo mini zastrešuje výrobky pre deti. Fľaša evo je v pôdoryse štvorcováa ťahá sa v týchto proporciách nahor s reliéfom na každej strane -- na prvej logo evo, ďalej opäť názov, ale v Braillovom písme a reliéfy víru na zvyšných dvoch stranách. Využíva široké vrchnáky s priemerom 40 mm, ktoré fľašu skrácujú na krku. Fľaša sa vyrába s objemom 0,5 l a 0,3 l. Fľaša evo mini je inšpirovaný hračkou s prekvapením vo vnútri, fľašou od sýtenej vody, džúsom pre deti s 3 krát ohnutou slamkou. Slamka je umiestnená pod bruškom. Objem mini je 170 ml. Po otvorení prvého veka sa odkryje gumená membrána. Tá je už perforovaná. evo využíva priestor o 22% lepšie ako priemerná fľaša.
Key words:minerálka, voda, fľaša


Display and download files

To display the final thesis assignment form click on the Display the final thesis assignment form icon. The following icons - Final thesis, Thesis appendices, Supervisor's review, Opponent's review - relate to the final thesis and can be downloaded. They could be displayed on condition they have been inserted and are available publicly.

Display the assignment form

Parts of thesis with postponed release:

Final thesis (final thesis appendices) unlimited
Reviews for final thesis unlimited