19. 1. 2020  5:08 Drahomíra, Mário, Sára
Akademický informační systém

Lidé na STU


Na této stránce máte zobrazeny všechny veřejně přístupné údaje o zadané osobě. Některé informace o personálním zařazení a funkcích osoby mohou být skryty.

Ing. Michal Franek, PhD.
Identifikační číslo: 49000
Univerzitní e-mail: michal.franek [at] stuba.sk
 
Odborný asistent CSc.,PhD. - Katedra konštrukcií pozemných stavieb (SvF)

Kontakty     Absolvent     Výuka     Závěrečná práce     
Publikace     Životopis     Stáže     Vedené práce     

Základní informace

Základní informace o závěrečné práci

Typ práce: Bakalářská práce
Název práce:Bytový dom
Autor: Bc. Peter Kontra
Pracoviště: Katedra konštrukcií pozemných stavieb (SvF)
Vedoucí práce: Ing. Michal Franek, PhD.
Oponent:Ing. Peter Hartman, PhD.
Stav závěrečné práce:Závěrečná práce byla úspěšně obhájena


Doplňující informace

Následují doplňující informace závěrečné práce. Kliknutím na odkaz s názvem jazyka zvolíte, v jakém jazyce mají být informace zobrazeny.

Jazyk zpracování závěrečné práce:slovenský jazyk

slovenský jazyk        anglický jazyk

Název práce:Bytový dom
Abstrakt:Bytový dom je navrhnutý ako sekciový s polyfunkciou. Nachádza sa na novovytvorenej Štúrovej ulici spolu s parkovacími státiami pre návštevníkov polyfunkcie v katastrálnom území mesta Bratislava. Objekt je situovaný na parcele číslo 1155/66 s príslušnými komunikáciami a inžinierskymi sieťami ktoré sú verejne dostupné (verejný vodovod, verejná kanalizácia, verejný plynovod, verejná elektrická sieť NN napätia). Objekt z architektonického hľadiska pripomína zaoblený tvar a kopíruje tvar bumerangu. Má 3 sekcie spojené schodiskom a spoločným vstupom zo severnej a južnej strany. Objekt má celkovo 5.NP z toho 4.NP sú bytové jednotky spolu so spoločnými priestormi – kobkami. Sekcie sú vybavené bez dojazdovými výťahmi. V 1.PP sa nachádzajú podzemné garáže spolu s rampami. Premávka v podzemnej garáži je jednosmerná a počet parkovacích státi dosahuje číslo 67. Rampy sú orientované medzi modulovým nosným systémom so sklonom 10°. Na juho – východnej strane garáže sa nachádza únikové schodisko na terén. Podzemné garáže sú priečne odvetrávané postrannými svetlíkmi zabezpečené oceľovou mrežou. Celý objekt je zateplený kontaktným fasádnym systémom, systém riešenia strešnej konštrukcie je riešený ako DUO strecha s dažďovými vpustami. Bytový dom je zakladaný na železobetónových základových pásoch.
Klíčová slova:bytový dom, sekciový bytový dom, päť podlažný

Zobrazení a stahování souborů

Pokud chcete zobrazit zadání závěrečné práce, klikněte na ikonu Zobrazit zadání. Ikony Závěrečná práce, Přílohy práce, Posudek vedoucího a Posudek oponenta představují soubory týkající se závěrečné práce, které je možné stáhnout. Budou zobrazeny pouze v případě, že je soubor vložen a zároveň je veřejný.

Zobrazit zadání

Části práce s odloženým zveřejněním:

Závěrečná práce (přílohy závěrečné práce) neomezeně
Posudky závěrečné práce neomezeně