20. 10. 2020  23:24 Vendelín
Akademický informačný systém

Ľudia na STU


Na tejto stránke máte zobrazené všetky verejne prístupne údaje o zadanej osobe. Niektoré informácie o personálnom zaradení a funkciách osoby môžu byť skryté.

Ing. Michal Franek, PhD.
Identifikačné číslo: 49000
Univerzitný e-mail: michal.franek [at] stuba.sk
 

Kontakty
     
Absolvent     Výučba     
     
          Stáže     
Vedené práce
     

Základné informácie

Základné informácie o záverečnej práci

Typ práce: Bakalárska práca
Názov práce:
Bytový dom
Autor:
Pracovisko: Katedra konštrukcií pozemných stavieb (SvF)
Vedúci práce:
Oponent:
Stav záverečnej práce:Záverečná práca bola úspešne obhájená


Doplňujúce informácie

Nasledujú doplňujúce informácie záverečnej práce. Kliknutím na odkaz s názvom jazyka vyberiete, v akom jazyku majú byť informácie zobrazené.

Jazyk spracovania záverečnej práce:
slovenský jazyk

Názov práce:
Bytový dom
Abstrakt:
Náplňou mojej bakalárskej práce bolo vypracovať realizačný projekt a celkovú projektovú dokumentáciu k téme „Bytový dom“. Stavba sa nachádza v lokalite Trebišov na ulici Ladislava Sáru, kde sa nachádzajú taktiež všetky inžinierske siete. Stavba ja podpivničená v celej časti objektu s rozšírením na dvoch stranách. Konštrukciu bytového domu tvorí železobetónový skelet spolu s výplňovým murivom a železobetónové stropné dosky. Bytový dom pozostáva z 1 podzemného podlažia a 4 nadzemných podlaží. Na 1 podzemnom podlaží sa nachádzajú parkovacie miesta a technické zázemie budovy. Na 1 nadzemnom podlaží sa nachádzajú polyfunkčné priestory určené na prenájom a taktiež kobky určené pre vlastníkov bytov. Na 2 až 4 nadzemnom podlaží sa nachádza spolu 12 trojizbových bytov. Práca sa zaoberá celou štúdiou realizácie v súlade s platnými normami.
Kľúčové slová:Železobetónový skelet, Rozšírená garáž, Celková projektová dokumentácia, Bytový dom

Zobrazenie a sťahovanie súborov

Pokiaľ chcete zobraziť zadanie záverečnej práce, kliknite na ikonu Zobraziť zadanie. Ikony Záverečná práca, Prílohy práce, Posudok vedúceho a Posudok oponenta predstavujú súbory týkajúce sa záverečnej práce, ktoré je možné stiahnuť. Budú zobrazené iba v prípade, že je súbor vložený a zároveň je verejný.

Časti práce s odloženým zverejnením:

Záverečná práca (prílohy záverečnej práce) neobmedzene
Posudky záverečnej práce neobmedzene