25. 2. 2020  7:39 Frederik
Akademický informačný systém

Ľudia na STU


Na tejto stránke máte zobrazené všetky verejne prístupne údaje o zadanej osobe. Niektoré informácie o personálnom zaradení a funkciách osoby môžu byť skryté.

Ing. Zuzana Lacová
Identifikačné číslo: 59113
Univerzitný e-mail: zuzana.lacova [at] stuba.sk
 
3631V02  teória a konštrukcie pozemných stavieb D-TKPS4
SvF D-TKPS4 den [roč 4]
Doktorandský typ štúdia, denná prezenčná forma
4. ročník

Kontakty     Absolvent     Záverečná práca     Publikácie     Stáže     Vedené práce     

Základné informácie

Základné informácie o záverečnej práci

Typ práce: Bakalárska práca
Názov práce:Bytový dom
Autor: Bc. Matej Kubička
Pracovisko: Katedra konštrukcií pozemných stavieb (SvF)
Vedúci práce: Ing. Zuzana Lacová
Oponent:Ing. Tomáš Filo
Stav záverečnej práce:Záverečná práca bola úspešne obhájená


Doplňujúce informácie

Nasledujú doplňujúce informácie záverečnej práce. Kliknutím na odkaz s názvom jazyka vyberiete, v akom jazyku majú byť informácie zobrazené.

Jazyk spracovania záverečnej práce:slovenský jazyk

slovenský jazyk        anglický jazyk

Názov práce:Bytový dom
Abstrakt:Hlavnou úlohou záverečnej bakalárskej práce bolo navrhnúť bytový dom a vypracovať realizačný projekt. Objekt je situovaný na okraji sídliska Klokočina v meste Nirta. Návrh bytového domu obohacuje sídlisko vystavané v 70-tich rokoch minulého storočia svojím netypickým moderným vzhľadom a veľkoplošnými terasami. Terasový bytový dom sa skladá zo štyroch nadzemných a jedného podzemného podlažia. V podzemnom podlaží sa nachádza súkromné parkovisko pre majiteľov bytových jednotiek. Bezpečnú evakuáciu v prípade požiaru tvoria dve únikové schodiská umiestnené v rohoch garáže. Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádzajú kobky, sklady, kočikárne, miestnosti pre upratovačku, kotolňa a polyfunkcie s vlastnými skladmi, sociálnymi zariadeniami pre zamestnancov a obchodnými priestormi. Pomocou schodiska a výťahu, ktoré sa tiahnu všetkými podlažiami bytového domu, sa dostaneme na ďalšie podlažia určené na bývanie. Na 2.NP sa nachádza 6 bytov, z toho 4 majú terasu. Na 3.NP sa tiež nachádza 6 bytov a 4 z nich majú terasy. Na vrchom podlaží sa nachádzajú 2 najväčšie byty s najväčšími terasami. Všetky byty v objekte sú navrhované ako nadpriemerné byty ktorých je v tejto oblasti nedostatok. Parkovanie pre návštevy zákazníkov polyfunkcií je riešené pred bytovým domov. Majitelia bytov majú parkovanie vyriešené v 1.PP.
Kľúčové slová:bytový dom, Nitra, skeletový konštrukčný systém, projekt na realizáciu stavby, terasy

Zobrazenie a sťahovanie súborov

Pokiaľ chcete zobraziť zadanie záverečnej práce, kliknite na ikonu Zobraziť zadanie. Ikony Záverečná práca, Prílohy práce, Posudok vedúceho a Posudok oponenta predstavujú súbory týkajúce sa záverečnej práce, ktoré je možné stiahnuť. Budú zobrazené iba v prípade, že je súbor vložený a zároveň je verejný.

Zobraziť zadanie

Časti práce s odloženým zverejnením:

Záverečná práca (prílohy záverečnej práce) neobmedzene
Posudky záverečnej práce neobmedzene