Jul 22, 2019   8:08 p.m. Magdaléna
Academic information system

Persons at STU


This page displays all publicly accessible information about the desired person. Some information about the person's occupation and offices may be hidden.

doc. Ing. Imrich Mikolai, PhD.
Identification number: 774
University e-mail: imrich.mikolai [at] stuba.sk
University e-mail: imrich.imrich [at] stuba.sk
University e-mail: imrich_mikolai [at] stuba.sk
 
Docent CSc.,PhD. - Department of Building Structures (FCE)
 
External colleague - Ústav integrovanej bezpečnosti (MTF)

Contacts     Lesson     Publications     Bodies     Supervised theses     

Basic information

Basic information about a final thesis

Type of thesis: Bachelor thesis
Thesis title:Residential House
Written by (author): Ing. Klaudia Kiripolszka
Department: Department of Building Structures (FCE)
Thesis supervisor: doc. Ing. Imrich Mikolai, PhD.
Opponent:Ing. Ján Tkáč, PhD.
Final thesis progress:Final thesis was successfully defended.


Additional information

Additional information about the final thesis follows. Click on the language link to display the information in the desired language.

Language of final thesis:Slovak

Slovak        English

Title of the thesis:Bytový dom
Summary:Úlohou bakalárskej práce bola navrhnúť bytový dom s polyfunkciou. Navrhovaný polyfunkčný bytový dom sa nachádza na parcele č. 123/4, v katastrálnom území Bratislava s výškovým osadením 0,000 = +128,400 m. n. m. (B.p.v.). Pozemok sa nachádza v rovinatom teréne. Na západnej a východnej strane je stávajúca bytová zástavba, na južnej a severnej strane je verejná komunikácia. Budova je prístupná hlavným vstupom od juhu, príjazdovou komunikáciou z Račianskej ulice. Bytový dom je podpivničený päťposchodový s plochou strechou. Na prvom podlaží sa nachádzajú obchodné priestory so skladovými priestormi, kancelárie, hygienické miestnosti a miestnosti pre ukladanie upratovacích predmetov. Pri vstupe do objektu sa nachádzajú poštové schránky, elektrorozvodňa. Na typickom podlaží sú 2 rovnaké bytové jednotky nadštandardného typu. Na poslednom podlaží sú 2 ateliéry s terasou. V suteréne sú pivničné priestory pre každú bytovú jednotku, sklady, kotolňa, fitness pre mužov a ženy s hygienickými miestnosťami, miestnosť pre vkladanie upratovacích predmetov, miestnosť pre údržbára. V objekte je osadený 1 osobný výťah. Okolie objektu je riešené trávnatými plochami a drobnou zeleňou. Na východnej strane sú vytvorené parkovacie plochy pre jednotlivých užívateľov bytov. Na západnej strane je park na oddych. V zadnej časti budovy je detské ihrisko.
Key words:zaverecna, bakalarska, praca


Display and download files

To display the final thesis assignment form click on the Display the final thesis assignment form icon. The following icons - Final thesis, Thesis appendices, Supervisor's review, Opponent's review - relate to the final thesis and can be downloaded. They could be displayed on condition they have been inserted and are available publicly.

Display the assignment form

Parts of thesis with postponed release:

Final thesis (final thesis appendices) unlimited
Reviews for final thesis unlimited