12. 7. 2020  1:15 Nina
Akademický informačný systém

Ľudia na STU


Na tejto stránke máte zobrazené všetky verejne prístupne údaje o zadanej osobe. Niektoré informácie o personálnom zaradení a funkciách osoby môžu byť skryté.

doc. Ing. Viera Somorová, PhD.
Identifikačné číslo: 672
Univerzitný e-mail: viera.somorova [at] stuba.sk
 
Externá spolupracovníčka - Stavebná fakulta (STU)

Kontakty
     
          
     
Orgány
     
Vedené práce     

Základné informácie

Základné informácie o záverečnej práci

Typ práce:
Bakalárska práca
Názov práce:
Bytový dom
Autor:
Ing. Kamil Kaniščák
Pracovisko:
Vedúci práce:
Oponent:Dipl.-Ing. Peter Kohút
Stav záverečnej práce:Záverečná práca bola úspešne obhájená


Doplňujúce informácie

Nasledujú doplňujúce informácie záverečnej práce. Kliknutím na odkaz s názvom jazyka vyberiete, v akom jazyku majú byť informácie zobrazené.

Jazyk spracovania záverečnej práce:
slovenský jazyk

Názov práce:
Bytový dom
Abstrakt:
Bytový dom je názov témy zadania bakalárskej práce, ktorý som spracoval od návrhu až po realizáciu s návrhmi technologických postupov jednotlivých procesov výstavby, časovým plánom výstavby hrubej stavby. K bakalárskej práci som vypracoval Technologický predpis -- Debnenie železobetónových monolitických stropov. Navrhnutý bytový dom so sedlovou strechou má 5 nadzemných podlaží. Je rozdelený na dve zhodné sekcie, každá s vlastným vchodom. Na 1. nadzemnom podlaží sú umiestnené bytové jednotky a technické miestnosti. Na ďalších podlažiach sú iba bytové jednotky. Hlavné vstupy sú orientované na severovýchod. Dúfam, že sa mi podarilo využiť získané poznatky a dobre ich aj zapracovať do mojej práce.
Kľúčové slová:bytový, dom, debnenie

Zobrazenie a sťahovanie súborov

Pokiaľ chcete zobraziť zadanie záverečnej práce, kliknite na ikonu Zobraziť zadanie. Ikony Záverečná práca, Prílohy práce, Posudok vedúceho a Posudok oponenta predstavujú súbory týkajúce sa záverečnej práce, ktoré je možné stiahnuť. Budú zobrazené iba v prípade, že je súbor vložený a zároveň je verejný.

Časti práce s odloženým zverejnením:

Záverečná práca (prílohy záverečnej práce) neobmedzene
Posudky záverečnej práce neobmedzene