17. 10. 2019  20:10 Hedviga
Akademický informačný systém

Ústav robotiky a kybernetiky (FEI) - telefónny zoznam


Aplikácia zobrazuje telefónny zoznam pre Vami zvolené pracovisko. Ak chcete vytlačiť zoznam, použite tlačidlo na konci formulára.

Je možné zobrazovať iba primárne údaje alebo všetky údaje.

Pri telefónnych číslach sa zobrazuje buď iba klapka, alebo celé telefónne číslo. Nasledujúcou voľbou môžete meniť spôsob zobrazovania čísiel.

     

Nie je možné zistiť telefónnu predvoľbu pre pracovisko Ústav robotiky a kybernetiky. Telefónne čísla sú uvádzané v plnom formáte.


Zoznam pracovníkov

MenoZaradenieTelefónKanceláriaE-mail
Pavlovičová Jarmila, prof. Ing., PhD.vedúci pracoviska, profesorka CSc.,PhD.+421 (2) 60 291 177D401jarmila.pavlovicova@stuba.sk
Zamestnanci    
Babinec Andrej, doc. Ing., PhD.docent CSc.,PhD.+421 (2) 60 291 599D610andrej.babinec@stuba.sk
Dekan Martin, Ing., PhD.odborný asistent CSc.,PhD.+421 (2) 60 291 809D615martin.dekan@stuba.sk
Dúbravský Jozef, Ing., PhD.odborný asistent CSc.,PhD.+421 (2) 60 291 456D607jozef.dubravsky@stuba.sk
Duchoň František, prof. Ing., PhD.profesor CSc.,PhD.+421 (2) 60 291 349D612frantisek.duchon@stuba.sk
Ernek Martin, Ing., PhD.odborný asistent CSc.,PhD.+421 (2) 60 291 722D312martin.ernek@stuba.sk
Foltinová Alena, Mgr.technická pracovníčka+421 (2) 60 291 192D417alena.foltinova@stuba.sk
Hochschornerová Beátapracovníčka pre ekonomické činnosti+421 (2) 60 291 302D413beata.hochschornerova@stuba.sk
Hubinský Peter, prof. Ing., PhD.profesor CSc.,PhD.+421 (2) 60 291 608D617peter.hubinsky@stuba.sk
Chovanec Ľuboš, Ing., PhD.odborný asistent CSc.,PhD.+421 (2) 60 291 305D614lubos.chovanec@stuba.sk
Kajan Slavomír, Ing., PhD.odborný asistent CSc.,PhD.+421 (2) 60 291 503D704slavomir.kajan@stuba.sk
Kardoš Ján, doc. Ing., PhD.docent CSc.,PhD.+421 (2) 60 291 776D410jan.kardos@stuba.sk
Komák Martin, Ing., PhD.odborný asistent CSc.,PhD.+421 (2) 60 291 725D708martin.komak@stuba.sk
Körösi Ladislav, Ing., PhD.odborný asistent CSc.,PhD.+421 (2) 60 291 711D705ladislav.korosi@stuba.sk
Králová Zdenka, doc. Ing., PhD.docentka CSc.,PhD.+421 (2) 60 291 497D311zdenka.kralova@stuba.sk
Miklovičová Eva, doc. Ing., PhD.docentka CSc.,PhD.+421 (2) 60 291 604D304eva.miklovicova@stuba.sk
Mrafko Leo, Ing., PhD.odborný asistent CSc.,PhD.+421 (2) 60 291 616D317leo.mrafko@stuba.sk
Murgaš Ján, prof. Ing., PhD.profesor CSc.,PhD.+421 (2) 60 291 781D305jan.murgas@stuba.sk
Musilová Michaela, Dr., MSc.hosťujúca profesorkamichaela.musilova@stuba.sk
Pásztó Peter, Ing., PhD.odborný asistent CSc.,PhD.+421 (2) 60 291 402D609peter.paszto@stuba.sk
Paulusová Jana, Ing., PhD.odborná asistentka CSc.,PhD.+421 (2) 60 291 262D411jana.paulusova@stuba.sk
Rodina Jozef, Ing., PhD.odborný asistent CSc.,PhD.+421 (2) 60 291 505D613jozef.rodina@stuba.sk
Sekaj Ivan, prof. Ing., PhD.profesor CSc.,PhD.+421 (2) 60 291 585D701ivan.sekaj@stuba.sk
Semanová Andrea, Mgr.technická pracovníčka+421 (2) 60 291 341D415andrea.semanova@stuba.sk
Slačka Juraj, Ing., PhD.odborný asistent CSc.,PhD.+421 (2) 60 291 752D703juraj.slacka@stuba.sk
Tárník Marián, Ing., PhD.odborný asistent CSc.,PhD.+421 (2) 60 291 141D310marian.tarnik@stuba.sk
Tölgyessy Michal, Ing., PhD.odborný asistent CSc.,PhD.+421 (2) 60 291 605D616michal.tolgyessy@stuba.sk
Veselý Vojtech, prof. Ing., DrSc.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 60 291 633D316vojtech.vesely@stuba.sk
Vitko Anton, prof. Ing., PhD.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 60 291 680D407anton.vitko@stuba.sk
Vitková Zuzana, doc. RNDr., PhD.výskumná pracovníčka s VŠ vzdelanímD409zuzana.vitkova@stuba.sk
Vőrős Jozef, Ing., PhD.vedecký pracovník KS IIa. CSc.,PhD.+421 (2) 60 291 505D613jozef.voros@stuba.sk
Doktorandi    
Adamík Michal, Ing.doktorand+421 (2) 60 291 545D606michal.adamik@stuba.sk
Banásová Dominika, Ing.doktorandka+421 (2) 60 291 801D707dominika.banasova@stuba.sk
Dobiš Michal, Ing.doktorand+421 (2) 60 291 432D605michal.dobis@stuba.sk
Goga Jozef, Ing.doktorand+421 (2) 60 291 488D706jozef.goga@stuba.sk
Hvozdík Milan, Ing.doktorandmilan.hvozdik@stuba.sk
Ivan Martin, Ing.doktorand+421 (2) 60 291 876D309martin.ivan@stuba.sk
Kľúčik Marian, Ing.doktorand+421 (2) 60 291 402D609marian.klucik@stuba.sk
Kohút Miroslav, Ing.doktorand+421 (2) 60 291 432D605miroslav.kohut@stuba.sk
Lučan Martin, Ing.doktorandmartin.lucan@stuba.sk
Mráz Eduard, Ing.doktorandeduard.mraz@stuba.sk
Puterka Boris, Ing.doktorand+421 (2) 60 291 488D706boris.puterka@stuba.sk
Rau Dávid, Ing.doktoranddavid.rau@stuba.sk
Sojka Adam, Ing.doktorand+421 (2) 60 291 545D606adam.sojka@stuba.sk
Stanko Jaromír, Ing.doktorand+421 (2) 60 291 505D613jaromir.stanko@stuba.sk

Stlačením tlačidla "Vytlačiť telefónny zoznam" získate telefónny zoznam vo formáte PDF.