26. 8. 2019  2:24 Samuel
Akademický informačný systém

Ústav elektroniky a fotoniky (FEI) - telefónny zoznam


Aplikácia zobrazuje telefónny zoznam pre Vami zvolené pracovisko. Ak chcete vytlačiť zoznam, použite tlačidlo na konci formulára.

Je možné zobrazovať iba primárne údaje alebo všetky údaje.

Pri telefónnych číslach sa zobrazuje buď iba klapka, alebo celé telefónne číslo. Nasledujúcou voľbou môžete meniť spôsob zobrazovania čísiel.

     

Nie je možné zistiť telefónnu predvoľbu pre pracovisko Ústav elektroniky a fotoniky. Telefónne čísla sú uvádzané v plnom formáte.


Zoznam pracovníkov

MenoZaradenieTelefónKanceláriaE-mail
Donoval Daniel, prof. Ing., DrSc.vedúci pracoviska, profesor DrSc.+421 (2) 60 291 358E603daniel.donoval@stuba.sk
Zamestnanci    
Arbet Daniel, Ing., PhD.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 60 291 667E112daniel.arbet@stuba.sk
Behúl Miroslav, Ing., PhD.výskumný pracovník s VŠ vzdelanímmiroslav.behul@stuba.sk
Benko Peter, Ing., PhD.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 60 291 362E308peter_benko@stuba.sk
Brenkuš Juraj, Ing., PhD.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 60 291 385E116juraj.brenkus@stuba.sk
Breza Juraj, prof. Ing., CSc.profesor CSc.,PhD.+421 (2) 60 291 328E318juraj.breza@stuba.sk
Budejovská Mária, Mgr.odborná administratívna pracovníčka+421 (2) 60 291 372E604maria.budejovska@stuba.sk
Cocherová Elena, Ing., PhD.odborná asistentka CSc.,PhD.+421 (2) 60 291 174E215elena.cocherova@stuba.sk
Florovič Martin, Ing., PhD.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 60 291 712E007martin.florovic@stuba.sk
Grmanová Alena, RNDr.výskumná pracovníčka s VŠ vzdelaním+421 (2) 60 291 329E315alena.grmanova@stuba.sk
Hagara Miroslav, Ing., PhD.odborný asistent CSc.,PhD.+421 (2) 60 291 849E207miroslav.hagara@stuba.sk
Hanic Michal, Ing.doktorand, výskumný pracovník s VŠ vzdelanímmichal.hanic@stuba.sk
Hotový Ivan, prof. Ing., DrSc.profesor DrSc.+421 (2) 60 291 594E118ivan.hotovy@stuba.sk
Chvála Aleš, Ing., PhD.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 60 291 373E314ales.chvala@stuba.sk
Ivan Jozeftechnický pracovník+421 (2) 60 291 206E324jozef.ivan@stuba.sk
Jagelka Martin, Ing., PhD.odborný asistent CSc.,PhD.martin.jagelka@stuba.sk
Jakabovič Ján, doc. Ing., PhD.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 60 291 404E507jan.jakabovic@stuba.sk
Kadlečíková Magdaléna, Ing., CSc.vedecká pracovníčka KS IIa. CSc.,PhD.+421 (2) 60 291 123E316magdalena.kadlecikova@stuba.sk
Kohútka Lukáš, Ing., PhD.výskumný pracovník s VŠ vzdelanímlukas.kohutka@stuba.sk
Kósa Arpád, Ing., PhD.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 60 291 362E308arpad.kosa@stuba.sk
Kováč Jaroslav, doc. Ing., PhD.docent CSc.,PhD.+421 (2) 60 291 346E514jaroslav.kovac1@stuba.sk
Kováč Jaroslav, prof. Ing., CSc.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 60 291 652E505jaroslav.kovac@stuba.sk
Kováč Martin, Ing., PhD.výskumný pracovník s VŠ vzdelanímmartin_kovac@stuba.sk
Král Jozeftechnický pracovník+421 (2) 60 291 707E409jozef.kral@stuba.sk
Kubinec Peter, Ing., PhD.odborný asistent CSc.,PhD.+421 (2) 60 291 647E208peter.kubinec@stuba.sk
Kuzma Anton, Ing., PhD.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním2003260538@stuba.sk
Majer Libor, Ing., PhD.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 60 291 385E116libor.majer@stuba.sk
Marek Juraj, Ing., PhD.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 60 291 327E311juraj.marek@stuba.sk
Michniak Pavol, Ing., PhD.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním2003260666@stuba.sk
Mikolášek Miroslav, doc. Ing., PhD.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 60 291 872E301miroslav.mikolasek@stuba.sk
Nagy Lukáš, Ing., PhD.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 60 291 163E1122003240394@stuba.sk
Ondráček Oldřich, doc. Ing., PhD.docent CSc.,PhD.+421 (2) 60 291 492E217oldrich.ondracek@stuba.sk
Potočný Miroslav, Ing.doktorand, výskumný pracovník s VŠ vzdelanímmiroslav.potocny@stuba.sk
Predanocy Martin, Ing., PhD.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 60 291 445E1142003240463@stuba.sk
Príbytný Patrik, Ing., PhD.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 60 291 373E3142003240466@stuba.sk
Priesol Juraj, Ing., PhD.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 60 291 364E4072003250439@stuba.sk
Přibilová Anna, doc. Ing., PhD.odborná asistentka CSc.,PhD.+421 (2) 60 291 743E107anna.pribilova@stuba.sk
Púčik Jozef, Ing., PhD.odborný asistent CSc.,PhD.+421 (2) 60 291 843E218jozef.pucik@stuba.sk
Racko Juraj, Ing., CSc.vedecký pracovník KS IIa. CSc.,PhD.+421 (2) 60 291 329E315juraj.racko@stuba.sk
Řeháček Vlastimil, RNDr., PhD.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 60 291 244E310vlastimil.rehacek@stuba.sk
Stopjaková Viera, prof. Ing., PhD.profesorka CSc.,PhD.+421 (2) 60 291 149E119viera.stopjakova@stuba.sk
Stuchlíková Ľubica, prof. Ing., PhD.profesorka CSc.,PhD.+421 (2) 60 291 324E306lubica.stuchlikova@stuba.sk
Szobolovszký Robert, Ing.doktorand, výskumný pracovník s VŠ vzdelanímrobert.szobolovszky@stuba.sk
Šatka Alexander, prof. Ing., CSc.profesor CSc.,PhD.+421 (2) 60 291 656E 504alexander.satka@stuba.sk
Škriniarová Jaroslava, Ing., CSc.vedecká pracovníčka KS IIa. CSc.,PhD.+421 (2) 60 291 271E508jaroslava.skriniarova@stuba.sk
Šovčík Michal, Ing.doktorand, výskumný pracovník s VŠ vzdelanímmichal.sovcik@stuba.sk
Štofanik Vladimír, doc. Ing., PhD.docent CSc.,PhD.+421 (2) 60 291 394E221vladimir.stofanik@stuba.sk
Telek Peter, Ing., PhD.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním2003240572@stuba.sk
Tomáška Martin, doc. Ing., PhD.docent CSc.,PhD.+421 (2) 60 291 404E507martin.tomaska@stuba.sk
Uherek František, prof. Ing., PhD.profesor CSc.,PhD.+421 (2) 60 291 369E605frantisek.uherek@stuba.sk
Vavrinský Erik, Ing., PhD.odborný asistent CSc.,PhD.+421 (2) 60 291 655E608erik.vavrinsky@stuba.sk
Vojs Marian, Ing., PhD.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 60 291 367E408marian.vojs@stuba.sk
Weber Bedřich, doc. Ing., CSc.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 60 291 446E113bedrich.weber@stuba.sk
Weis Martin, doc. Ing., DrSc.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 60 291 858E506martin.weis@stuba.sk
Žiška Milan, doc. Ing., PhD.docent CSc.,PhD.+421 (2) 60 291 739E305milan.ziska@stuba.sk
Doktorandi    
Černaj Ľuboš, Ing.doktorandlubos.cernaj@stuba.sk
Debnár Tomáš, Ing.doktorandtomas.debnar@stuba.sk
Drobný Jakub, Ing.doktorand+421 (2) 60 291 124E319jakub.drobny@stuba.sk
Feiler Martin, Ing.doktorandmartin.feiler@stuba.sk
Gašparek Krisztián, Ing.doktorandkrisztian.gasparek@stuba.sk
Hinca Matej, Ing.doktorandmatej.hinca@stuba.sk
Chymo Filip, Ing.doktorand+421 (2) 60 291 124E319filip.chymo@stuba.sk
Kozárik Jozef, Ing.doktorandjozef.kozarik@stuba.sk
Mičjan Michal, Ing.doktorandmichal.micjan@stuba.sk
Nevřela Juraj, Ing.doktorandjuraj.nevrela@stuba.sk
Novota Miroslav, Ing.doktorandmiroslav.novota@stuba.sk
Ondrejka Peter, Ing.doktorandpeter.ondrejka@stuba.sk
Podlucký Ľuboš, Ing.doktorandlubos.podlucky@stuba.sk
Pohorelec Ondrej, Ing.doktorandondrej.pohorelec@stuba.sk
Popovič Marián, Ing.doktorandmarian.popovic@stuba.sk
Sedlák Samuel, Ing.doktorandsamuel.sedlak@stuba.sk
Šubjak Ján, Ing.doktorandjan.subjak@stuba.sk
Tisovský Erik, Ing.doktoranderik.tisovsky@stuba.sk
Závodník Tomáš, Ing.doktorandtomas.zavodnik@stuba.sk
Ziman Martin, Ing.doktorandmartin.ziman@stuba.sk

Stlačením tlačidla "Vytlačiť telefónny zoznam" získate telefónny zoznam vo formáte PDF.