24. 1. 2020  4:46 Timotej
Akademický informační systém

Ústav počítačového inžinierstva a aplikovanej informatiky (FIIT) - telefonní seznam


Aplikace zobrazuje telefonní seznam pro Vámi zvolené pracoviště. Chcete-li seznam vytisknout, použijte tlačítko na konci formuláře.

Je možné zobrazovat jen primární údaje nebo všechny údaje.

U telefonních čísel se zobrazuje buď pouze klapka, nebo celé telefonní číslo. Následující volbou můžete měnit způsob zobrazování čísla.

     

Není možné zjistit telefonní předvolbu pro pracoviště Ústav počítačového inžinierstva a aplikovanej informatiky. Telefonní čísla jsou uváděna v plném formátu.


Seznam pracovníků

JménoZařazeníTelefonKancelářE-mail
Jelemenská Katarína, Ing., PhD.vedoucí pracoviště, riaditeľ ústavu - odborná asistentka CSc.,PhD.+421 (2) 21 022 5065.06katarina.jelemenska@stuba.sk
Zaměstnanci    
Balažia Ján, Ing., PhD.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 21 022 5035.03jan.balazia@stuba.sk
Bencel Rastislav, Ing., PhD.odborný asistent CSc.,PhD.+421 (2) 21 022 5305.30rastislav.bencel@stuba.sk
Benešová Vanda, doc. Ing., PhD.docentka CSc.,PhD.+421 (2) 21 022 4064.06vanda_benesova@stuba.sk
Bernát Dušan, Ing., PhD.odborný asistent CSc.,PhD.+421 (2) 21 022 5285.28dusan.bernat@stuba.sk
Bindas Bystrík, Ing.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 21 022 5295.29bystrik.bindas@stuba.sk
Binder Andrej, Ing., PhD.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 21 022 5335.33andrej.binder@stuba.sk
Binder Martin, Ing.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 21 022 5035.03martin.binder@stuba.sk
Boros Tomáš, Ing.doktorand, výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 21 022 5335.33tomas.boros@stuba.sk
Čerňanský Michal, doc. Ing., PhD.docent CSc.,PhD.+421 (2) 21 022 4274.27michal.cernansky@stuba.sk
Čičák Pavel, prof. Ing., PhD.profesor CSc.,PhD.+421 (2) 21 022 5395.39pavel.cicak@stuba.sk
Drnajová Barbara, Mgr.odborná asistentka bez vedeckej hodnosti+421 (2) 21 022 5115.03barbara.drnajova@stuba.sk
Findura Jakub, Ing.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 21 022 5425.42jakub.findura@stuba.sk
Galinski Marek, Ing.doktorand, výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 21 022 5335.33marek.galinski@stuba.sk
Ginter Jakub, Ing.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 21 022 5425.42jakub.ginter@stuba.sk
Grežo Rudolf, Ing.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 21 022 4114.11rudolf.grezo@stuba.sk
Hatala Michal, Ing., PhD.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 21 022 5145.14michal.hatala@stuba.sk
Helebrandt Pavol, Ing., PhD.odborný asistent CSc.,PhD.+421 (2) 21 022 5345.34pavol.helebrandt@stuba.sk
Horvát František, Ing., PhD.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním
Hudec Ján, Ing., PhD.odborný asistent CSc.,PhD.+421 (2) 21 022 5175.17jan.hudec@stuba.sk
Hudec Ladislav, doc. Ing., CSc.zástupca riaditeľa ústavu - Docent CSc.,PhD.+421 (2) 21 022 4144.14ladislav.hudec@stuba.sk
Jakab Marek, Ing.doktorand, výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 21 022 4044.04marek.jakab@stuba.sk
Kapec Peter, Ing., PhD.odborný asistent CSc.,PhD.+421 (2) 21 022 4174.17peter.kapec@stuba.sk
Karoliová Monika, MBAvýskumný pracovnice s VŠ vzdelaním+421 (2) 21 022 5195.19monika.karoliova@stuba.sk
Kotuliak Ivan, prof. Ing., PhD.profesor DrSc.+421 (2) 21 022 5435.43ivan.kotuliak@stuba.sk
Kováčik Tomáš, Ing., PhD.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 21 022 5355.35tomas.kovacik@stuba.sk
Krajčovič Tibor, doc. Ing., PhD.docent CSc.,PhD.+421 (2) 21 022 5155.15tibor.krajcovic@stuba.sk
Krištofík Štefan, Ing., PhD.odborný asistent CSc.,PhD.+421 (2) 21 022 5045.04stefan.kristofik@stuba.sk
Laštinec Ján, Ing., PhD.odborný asistent CSc.,PhD.+421 (2) 21 022 4114.11jan.lastinec@stuba.sk
Macko Dominik, Ing., PhD.odborný asistent CSc.,PhD.+421 (2) 21 022 5185.18dominik.macko@stuba.sk
Madaras Martin, RNDr., PhD.dohoda o vykonaní práce, odborný asistent CSc.,PhD.+421 (2) 21 022 4194.19martin.madaras@stuba.sk
Palúchová Ivana, Ing.doktorandka, výskumný pracovnice s VŠ vzdelaním+421 (2) 21 022 5345.34ivana.paluchova@stuba.sk
Pištek Peter, Ing., PhD.odborný asistent CSc.,PhD.+421 (2) 21 022 5161.08peter.pistek@stuba.sk
Ries Michal, Dr. Ing.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 21 022 5325.32michal.ries@stuba.sk
Roštecký Richard, Ing.doktorand, výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 21 022 5295.29richard.rostecky@stuba.sk
Sabo Martin, Mgr., PhD.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 21 022 5035.03martin.sabo@stuba.sk
Šípková Tatianaodborná administratívna pracovnice+421 (2) 21 022 5065.06tatiana.sipkova@stuba.sk
Šoltés Lukáš, Ing., PhD.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 21 022 5205.20lukas.soltes@stuba.sk
Šulák Viktor, Ing.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním
Tamajka Martin, Ing.doktorand, výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 21 022 4054.05martin.tamajka@stuba.sk
Trúchly Peter, Ing., PhD.odborný asistent CSc.,PhD.+421 (2) 21 022 5315.31peter.truchly@stuba.sk
Vojtko Martin, Ing., PhD.dohoda o vykonaní práce - nepravidelný príjem, odborný asistent CSc.,PhD.
Externí pracovníci    
Csóka Tibor, Ing., PhD.dohoda o vykonaní práce - nepravidelný príjem+421 (2) 68 279 408B408qcsoka@stuba.sk
Drahoš Peter, Ing., PhD.dohoda o pracovnej činnosti - nepravidelný príjem+421 (2) 21 022 4134.13qdrahos@stuba.sk
Košta Marek, Mgr., PhD.dohoda o pracovnej činnostiqkosta@stuba.sk
Kučák Štefan, Mgr.dohoda o vykonaní práce - nepravidelný príjemqkucak@stuba.sk
Kuchár Róbert, Ing.dohoda o pracovnej činnosti - nepravidelný príjemqkucharr@stuba.sk
Nguyen Giang, Ing., PhD.dohoda o vykonaní práceqnguyeng@stuba.sk
Slavík Pavel, prof. Ing., CSc.dohoda o vykonaní práce - nepravidelný príjemqslavik@stuba.sk
Turi Nagy Martin, Ing., PhD.dohoda o vykonaní práce - nepravidelný príjem+421 (2) 68 279 406B406qturinagy@stuba.sk
Doktorandi    
Bakonyi Peter, Ing.doktorand+421 (2) 21 022 5325.32peter.bakonyi@stuba.sk
Erdelyi Jaroslav, Ing.doktorand+421 (2) 21 022 5045.04jaroslav.erdelyi@stuba.sk
Grivalský Štefan, Ing.doktorand+421 (2) 21 022 4054.05stefan.grivalsky@stuba.sk
Hudec Lukáš, Ing.doktorand+421 (2) 21 022 4044.04lukas.hudec@stuba.sk
Kaňuch Peter, Ing.doktorand+421 (2) 21 022 5325.32peter.kanuch@stuba.sk
Kompánek Matej, Ing.doktorand+421 (2) 21 022 4054.05matej.kompanek@stuba.sk
Končírová Blanka, Mgr.doktorandka+421 (2) 21 022 4194.19blanka.koncirova@stuba.sk
Košťál Kristián, Ing.doktorand+421 (2) 21 022 5305.30kristian.kostal@stuba.sk
Kunštár Vladimír, Ing.doktorand+421 (2) 21 022 5055.05vladimir.kunstar@stuba.sk
Laco Miroslav, Ing.doktorand+421 (2) 21 022 4044.04miroslav.laco@stuba.sk
Mastiľak Lukáš, Ing.doktorand+421 (2) 21 022 5295.29lukas.mastilak@stuba.sk
Skalný Ján, Ing.doktorand+421 (2) 21 022 5335.33jan.skalny@stuba.sk
Valiček Michal, Ing.doktorand+421 (2) 21 022 5055.05michal.valicek@stuba.sk

Stisknutím tlačítka "Vytisknout telefonní seznam" získáte telefonní seznam ve formátu PDF.