22. 9. 2019  7:49 Móric
Akademický informační systém

Katedra konštrukcií pozemných stavieb (SvF) - telefonní seznam


Aplikace zobrazuje telefonní seznam pro Vámi zvolené pracoviště. Chcete-li seznam vytisknout, použijte tlačítko na konci formuláře.

Je možné zobrazovat jen primární údaje nebo všechny údaje.

U telefonních čísel se zobrazuje buď pouze klapka, nebo celé telefonní číslo. Následující volbou můžete měnit způsob zobrazování čísla.

     

Není možné zjistit telefonní předvolbu pro pracoviště Katedra konštrukcií pozemných stavieb. Telefonní čísla jsou uváděna v plném formátu.


Seznam pracovníků

JménoZařazeníTelefonKancelářE-mail
Bielek Boris, prof. Ing., PhD.vedoucí pracoviště, profesor CSc.,PhD.+421 (2) 59 274 642C 0611boris.bielek@stuba.sk
Zaměstnanci    
Bosák Lukáš, Ing., PhD.odborný asistent CSc.,PhD.+421 (2) 59 274 655C 1512lukas.bosak@stuba.sk
Buday Peter, Ing., PhD.odborný asistent CSc.,PhD.+421 (2) 59 274 459C 0712peter.buday@stuba.sk
Čurpek Jakub, Ing., PhD.odborný asistent CSc.,PhD.+421 (2) 59 274 645C 1508jakub.curpek@stuba.sk
Deáková Karin, Ing.stavebný technička+421 (2) 59 274 453C 0609karin.deakova@stuba.sk
Dlhý Dušan, Ing., PhD.odborný asistent CSc.,PhD.+421 (2) 59 274 449C 0621dusan.dlhy@stuba.sk
Franek Michal, Ing., PhD.odborný asistent CSc.,PhD.+421 (2) 59 274 654C 0709michal.franek@stuba.sk
Hanuliak Peter, Ing., PhD.odborný asistent CSc.,PhD.+421 (2) 59 274 438C 0711peter.hanuliak@stuba.sk
Hartman Peter, Ing., PhD.odborný asistent CSc.,PhD.
Hraška Jozef, prof. Ing., PhD.profesor CSc.,PhD.+421 (2) 59 274 458C 0622jozef.hraska@stuba.sk
Chmúrny Ivan, prof. Ing., PhD.profesor CSc.,PhD.+421 (2) 59 274 402C 0718ivan.chmurny@stuba.sk
Ingeli Rastislav, Ing., PhD.odborný asistent CSc.,PhD.+421 (2) 59 274 459C 0712rastislav.ingeli@stuba.sk
Jakeš Erik, Ing., PhD.odborný asistent CSc.,PhD.+421 (2) 59 274 438C 0711erik.jakes@stuba.sk
Jamnický Martin, Ing., PhD.odborný asistent CSc.,PhD.+421 (2) 59 274 649C 0604martin.jamnicky@stuba.sk
Kochánková Soňatechnická pracovnice+421 (2) 59 274 643C 0610sona.kochankova@stuba.sk
Menďan Rastislav, doc. Ing., PhD.docent CSc.,PhD.+421 (2) 59 274 397C 0708rastislav.mendan@stuba.sk
Mikolai Imrich, doc. Ing., PhD.docent CSc.,PhD.+421 (2) 59 274 479C 0603imrich.mikolai@stuba.sk
Minarovičová Katarína, Ing. arch., PhD.odborná asistentka CSc.,PhD.+421 (2) 59 274 457C 0709katarina.minarovicova@stuba.sk
Olbřímek Juraj, doc. Ing., PhD.docent CSc.,PhD.+421 (2) 59 274 450C 0618juraj.olbrimek@stuba.sk
Palko Milan, doc. Ing. et Ing. arch., PhD.docent CSc.,PhD.+421 (2) 59 274 441C 0608milan_palko@stuba.sk
Palková Adela, Ing., PhD.odborná asistentka CSc.,PhD.+421 (2) 59 274 460C 0713adela.palkova@stuba.sk
Pavčeková Monika, Ing., PhD.odborná asistentka CSc.,PhD.+421 (2) 59 274 446C 0703monika.pavcekova@stuba.sk
Rabenseifer Roman, doc. Dr. Ing. arch.docent CSc.,PhD.+421 (2) 59 274 439C 0620roman.rabenseifer@stuba.sk
Szabó Daniel, Mgr.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 59 274 452A lab. II.suteréndaniel.szabo@stuba.sk
Štujber Miloslav, Ing.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 59 274 465C 0719miloslav.stujber@stuba.sk
Vargová Andrea, Ing., PhD.odborná asistentka CSc.,PhD.+421 (2) 59 274 437C 0717andrea.vargova@stuba.sk
Vavrovič Boris, Ing., PhD.odborný asistent CSc.,PhD.+421 (2) 59 274 444C 0605boris.vavrovic@stuba.sk
Žilinský Juraj, doc. Ing., PhD.docent CSc.,PhD.+421 (2) 59 274 461C 0614juraj.zilinsky@stuba.sk
Doktorandi    
Binek Kamil, Ing.doktorand+421 (2) 59 274 653C 1509kamil.binek@stuba.sk
Blažo Adam, Ing.doktorandadam.blazo@stuba.sk
Bočkaj Jozef, Ing.doktorandjozef.bockaj@stuba.sk
Bohunický Bohuš, Ing.doktorand+421 (2) 59 274 655C 1512bohus.bohunicky@stuba.sk
Cruz Samuel, Ing.doktorandsamuel.cruz@stuba.sk
Filo Tomáš, Ing.doktorand+421 (2) 59 274 653C 1509tomas.filo@stuba.sk
Hollý Ján, Ing.doktorand+421 (2) 59 274 655C 1512jan.holly@stuba.sk
Chlaň Mário, Ing.doktorandmario.chlan@stuba.sk
Josai Tomáš, Ing.doktorandtomas.josai@stuba.sk
Jurčo Martin, Ing.doktorandmartin.jurco@stuba.sk
Kaniková Kristína, Ing.doktorandkakristina.kanikova@stuba.sk
Klem Josip, Ing.doktorandjosip.klem@stuba.sk
Klincová Veronika, Ing.doktorandkaveronika.klincova@stuba.sk
Kostelník Radovan, Ing.doktorand+421 (2) 59 274 645C 1508radovan.kostelnik@stuba.sk
Kováč Jozef, Ing.doktorandjozef.kovac@stuba.sk
Krajčík Matúš, Ing.doktorandmatus.krajcik@stuba.sk
Kráľová Barbora, Ing.doktorandkabarbora.kralova@stuba.sk
Križanová Silvia, Ing.doktorandkasilvia.krizanova@stuba.sk
Lacová Zuzana, Ing.doktorandka+421 (2) 59 274 653C 1509zuzana.lacova@stuba.sk
Vacek Šimon, Ing. arch. Ing.doktorand+421 (2) 59 274 645C 1508simon.vacek@stuba.sk
Zagyi Martin, Ing.doktorandmartin.zagyi@stuba.sk

Stisknutím tlačítka "Vytisknout telefonní seznam" získáte telefonní seznam ve formátu PDF.