28. 3. 2020  13:52 Soňa
Akademický informačný systém

Katedra konštrukcií pozemných stavieb (SvF) - telefónny zoznam


Aplikácia zobrazuje telefónny zoznam pre Vami zvolené pracovisko. Ak chcete vytlačiť zoznam, použite tlačidlo na konci formulára.

Je možné zobrazovať iba primárne údaje alebo všetky údaje.

Pri telefónnych číslach sa zobrazuje buď iba klapka, alebo celé telefónne číslo. Nasledujúcou voľbou môžete meniť spôsob zobrazovania čísiel.

     

Nie je možné zistiť telefónnu predvoľbu pre pracovisko Katedra konštrukcií pozemných stavieb. Telefónne čísla sú uvádzané v plnom formáte.


Zoznam pracovníkov

MenoZaradenieTelefónKanceláriaE-mail
Bielek Boris, prof. Ing., PhD.vedúci pracoviska, profesor CSc.,PhD.+421 (2) 32 888 642C 0611boris.bielek@stuba.sk
Zamestnanci    
Bosák Lukáš, Ing., PhD.odborný asistent CSc.,PhD.+421 (2) 32 888 655C 1512lukas.bosak@stuba.sk
Buday Peter, Ing., PhD.odborný asistent CSc.,PhD.+421 (2) 32 888 459C 0712peter.buday@stuba.sk
Čurpek Jakub, Ing., PhD.odborný asistent CSc.,PhD.+421 (2) 32 888 645C 1508jakub.curpek@stuba.sk
Deáková Karin, Ing.stavebný technička+421 (2) 32 888 453C 0609karin.deakova@stuba.sk
Dlhý Dušan, Ing., PhD.odborný asistent CSc.,PhD.+421 (2) 32 888 449C 0621dusan.dlhy@stuba.sk
Franek Michal, Ing., PhD.odborný asistent CSc.,PhD.+421 (2) 32 888 654C 0709michal.franek@stuba.sk
Hanuliak Peter, Ing., PhD.odborný asistent CSc.,PhD.+421 (2) 32 888 438C 0711peter.hanuliak@stuba.sk
Hartman Peter, Ing., PhD.odborný asistent CSc.,PhD.
Hraška Jozef, prof. Ing., PhD.profesor CSc.,PhD.+421 (2) 32 888 458C 0622jozef.hraska@stuba.sk
Chmúrny Ivan, prof. Ing., PhD.profesor CSc.,PhD.+421 (2) 32 888 402C 0718ivan.chmurny@stuba.sk
Ingeli Rastislav, doc. Ing., PhD.docent CSc.,PhD.+421 (2) 32 888 459C 0712rastislav.ingeli@stuba.sk
Jakeš Erik, Ing., PhD.odborný asistent CSc.,PhD.+421 (2) 32 888 438C 0711erik.jakes@stuba.sk
Jamnický Martin, Ing., PhD.odborný asistent CSc.,PhD.+421 (2) 32 888 649C 0604martin.jamnicky@stuba.sk
Kochánková Soňatechnická pracovníčka+421 (2) 32 888 643C 0610sona.kochankova@stuba.sk
Menďan Rastislav, doc. Ing., PhD.docent CSc.,PhD.+421 (2) 32 888 397C 0708rastislav.mendan@stuba.sk
Mikolai Imrich, doc. Ing., PhD.docent CSc.,PhD.+421 (2) 32 888 479C 0603imrich.mikolai@stuba.sk
Minarovičová Katarína, Ing. arch., PhD.odborná asistentka CSc.,PhD.+421 (2) 32 888 457C 0709katarina.minarovicova@stuba.sk
Olbřímek Juraj, doc. Ing., PhD.docent CSc.,PhD.+421 (2) 32 888 450C 0618juraj.olbrimek@stuba.sk
Palko Milan, doc. Ing. et Ing. arch., PhD.docent CSc.,PhD.+421 (2) 32 888 441C 0608milan.palko@stuba.sk
Palková Adela, Ing., PhD.odborná asistentka CSc.,PhD.+421 (2) 32 888 460C 0713adela.palkova@stuba.sk
Pavčeková Monika, Ing., PhD.odborná asistentka CSc.,PhD.+421 (2) 32 888 446C 0703monika.pavcekova@stuba.sk
Rabenseifer Roman, doc. Dr. Ing. arch.docent CSc.,PhD.+421 (2) 32 888 439C 0620roman.rabenseifer@stuba.sk
Szabó Daniel, Mgr.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 32 888 452A lab. II.suteréndaniel.szabo@stuba.sk
Štujber Miloslav, Ing.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 32 888 465C 0719miloslav.stujber@stuba.sk
Vargová Andrea, Ing., PhD.odborná asistentka CSc.,PhD.+421 (2) 32 888 437C 0717andrea.vargova@stuba.sk
Vavrovič Boris, Ing., PhD.odborný asistent CSc.,PhD.+421 (2) 32 888 444C 0605boris.vavrovic@stuba.sk
Žilinský Juraj, doc. Ing., PhD.docent CSc.,PhD.+421 (2) 32 888 461C 0614juraj.zilinsky@stuba.sk
Doktorandi    
Binek Kamil, Ing.doktorand+421 (2) 32 888 653C 1509kamil.binek@stuba.sk
Blažo Adam, Ing.doktorandadam.blazo@stuba.sk
Bočkaj Jozef, Ing.doktorandjozef.bockaj@stuba.sk
Bohunický Bohuš, Ing.doktorand+421 (2) 32 888 655C 1512bohus.bohunicky@stuba.sk
Cruz Samuel, Ing.doktorandsamuel.cruz@stuba.sk
Filo Tomáš, Ing.doktorand+421 (2) 32 888 653C 1509tomas.filo@stuba.sk
Hollý Ján, Ing.doktorand+421 (2) 32 888 655C 1512jan.holly@stuba.sk
Chlaň Mário, Ing.doktorandmario.chlan@stuba.sk
Josai Tomáš, Ing.doktorandtomas.josai@stuba.sk
Kaniková Kristína, Ing.doktorandkakristina.kanikova@stuba.sk
Klem Josip, Ing.doktorandjosip.klem@stuba.sk
Klincová Veronika, Ing.doktorandkaveronika.klincova@stuba.sk
Kostelník Radovan, Ing.doktorand+421 (2) 32 888 645C 1508radovan.kostelnik@stuba.sk
Kováč Jozef, Ing.doktorandjozef.kovac@stuba.sk
Krajčík Matúš, Ing.doktorandmatus.krajcik@stuba.sk
Kráľová Barbora, Ing.doktorandkabarbora.kralova@stuba.sk
Lacová Zuzana, Ing.doktorandka+421 (2) 32 888 653C 1509zuzana.lacova@stuba.sk
Mišovýchová Eva, Ing.doktorandkaeva.misovychova@stuba.sk
Vacek Šimon, Ing. arch. Ing.doktorand+421 (2) 32 888 645C 1508simon.vacek@stuba.sk
Zagyi Martin, Ing.doktorandmartin.zagyi@stuba.sk

Stlačením tlačidla "Vytlačiť telefónny zoznam" získate telefónny zoznam vo formáte PDF.