21. 9. 2019  5:20 Matúš
Akademický informační systém

Ústav elektroniky a fotoniky (FEI) - telefonní seznam


Aplikace zobrazuje telefonní seznam pro Vámi zvolené pracoviště. Chcete-li seznam vytisknout, použijte tlačítko na konci formuláře.

Je možné zobrazovat jen primární údaje nebo všechny údaje.

U telefonních čísel se zobrazuje buď pouze klapka, nebo celé telefonní číslo. Následující volbou můžete měnit způsob zobrazování čísla.

     

Není možné zjistit telefonní předvolbu pro pracoviště Ústav elektroniky a fotoniky. Telefonní čísla jsou uváděna v plném formátu.


Seznam pracovníků

JménoZařazeníTelefonKancelářE-mail
Donoval Daniel, prof. Ing., DrSc.vedoucí pracoviště, profesor DrSc.+421 (2) 60 291 358E603daniel.donoval@stuba.sk
Zaměstnanci    
Arbet Daniel, Ing., PhD.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 60 291 667E112daniel.arbet@stuba.sk
Behúl Miroslav, Ing., PhD.výskumný pracovník s VŠ vzdelanímmiroslav.behul@stuba.sk
Benko Peter, Ing., PhD.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 60 291 362E308peter_benko@stuba.sk
Breza Juraj, prof. Ing., CSc.profesor CSc.,PhD.+421 (2) 60 291 328E318juraj.breza@stuba.sk
Budejovská Mária, Mgr.odborná administratívna pracovnice+421 (2) 60 291 372E604maria.budejovska@stuba.sk
Cocherová Elena, Ing., PhD.odborná asistentka CSc.,PhD.+421 (2) 60 291 174E215elena.cocherova@stuba.sk
Drobný Jakub, Ing.doktorand, výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 60 291 124E319jakub.drobny@stuba.sk
Florovič Martin, Ing., PhD.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 60 291 712E007martin.florovic@stuba.sk
Grmanová Alena, RNDr.výskumný pracovnice s VŠ vzdelaním+421 (2) 60 291 329E315alena.grmanova@stuba.sk
Hagara Miroslav, Ing., PhD.odborný asistent CSc.,PhD.+421 (2) 60 291 849E207miroslav.hagara@stuba.sk
Hanic Michal, Ing.doktorand, výskumný pracovník s VŠ vzdelanímmichal.hanic@stuba.sk
Harmatha Ladislav, doc. Ing., PhD.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 60 291 127E307ladislav.harmatha@stuba.sk
Hotový Ivan, prof. Ing., DrSc.profesor DrSc.+421 (2) 60 291 594E118ivan.hotovy@stuba.sk
Chvála Aleš, Ing., PhD.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 60 291 373E314ales.chvala@stuba.sk
Chymo Filip, Ing.doktorand, výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 60 291 124E319filip.chymo@stuba.sk
Ivan Jozeftechnický pracovník+421 (2) 60 291 206E324jozef.ivan@stuba.sk
Jagelka Martin, Ing., PhD.výskumný pracovník s VŠ vzdelanímmartin.jagelka@stuba.sk
Jakabovič Ján, doc. Ing., PhD.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 60 291 404E507jan.jakabovic@stuba.sk
Kadlečíková Magdaléna, Ing., CSc.vedecká pracovnice KS IIa. CSc.,PhD.+421 (2) 60 291 123E316magdalena.kadlecikova@stuba.sk
Kohútka Lukáš, Ing., PhD.výskumný pracovník s VŠ vzdelanímlukas.kohutka@stuba.sk
Kósa Arpád, Ing., PhD.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 60 291 362E308arpad.kosa@stuba.sk
Kováč Jaroslav, doc. Ing., PhD.docent CSc.,PhD.+421 (2) 60 291 346E514jaroslav.kovac1@stuba.sk
Kováč Jaroslav, prof. Ing., CSc.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 60 291 652E505jaroslav.kovac@stuba.sk
Kováč Martin, Ing., PhD.výskumný pracovník s VŠ vzdelanímmartin_kovac@stuba.sk
Král Jozeftechnický pracovník+421 (2) 60 291 707E409jozef.kral@stuba.sk
Kubinec Peter, Ing., PhD.odborný asistent CSc.,PhD.+421 (2) 60 291 647E208peter.kubinec@stuba.sk
Kuzma Anton, Ing., PhD.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním2003260538@stuba.sk
Majer Libor, Ing., PhD.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 60 291 385E116libor.majer@stuba.sk
Marek Juraj, Ing., PhD.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 60 291 327E311juraj.marek@stuba.sk
Marton Marián, Ing., PhD.technický pracovník+421 (2) 60 291 365E412marian.marton@stuba.sk
Mičjan Michal, Ing., PhD.výskumný pracovník s VŠ vzdelanímmichal.micjan@stuba.sk
Michniak Pavol, Ing., PhD.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním2003260666@stuba.sk
Mikolášek Miroslav, doc. Ing., PhD.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 60 291 872E301miroslav.mikolasek@stuba.sk
Nagy Lukáš, Ing., PhD.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 60 291 163E1122003240394@stuba.sk
Nevřela Juraj, Ing.doktorand, výskumný pracovník s VŠ vzdelanímjuraj.nevrela@stuba.sk
Novotný Ivan, Ing., PhD.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 60 291 235E310ivan.novotny@stuba.sk
Ondráček Oldřich, doc. Ing., PhD.docent CSc.,PhD.+421 (2) 60 291 492E217oldrich.ondracek@stuba.sk
Potočný Miroslav, Ing.doktorand, výskumný pracovník s VŠ vzdelanímmiroslav.potocny@stuba.sk
Predanocy Martin, Ing., PhD.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 60 291 445E1142003240463@stuba.sk
Príbytný Patrik, Ing., PhD.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 60 291 373E3142003240466@stuba.sk
Priesol Juraj, Ing., PhD.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 60 291 364E4072003250439@stuba.sk
Púčik Jozef, Ing., PhD.odborný asistent CSc.,PhD.+421 (2) 60 291 843E218jozef.pucik@stuba.sk
Racko Juraj, Ing., CSc.vedecký pracovník KS IIa. CSc.,PhD.+421 (2) 60 291 329E315juraj.racko@stuba.sk
Řeháček Vlastimil, RNDr., PhD.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 60 291 244E310vlastimil.rehacek@stuba.sk
Stopjaková Viera, prof. Ing., PhD.profesorka CSc.,PhD.+421 (2) 60 291 149E119viera.stopjakova@stuba.sk
Stuchlíková Ľubica, prof. Ing., PhD.profesorka CSc.,PhD.+421 (2) 60 291 324E306lubica.stuchlikova@stuba.sk
Šatka Alexander, prof. Ing., CSc.profesor CSc.,PhD.+421 (2) 60 291 656E 504alexander.satka@stuba.sk
Škriniarová Jaroslava, Ing., CSc.vedecká pracovnice KS IIa. CSc.,PhD.+421 (2) 60 291 271E508jaroslava.skriniarova@stuba.sk
Šovčík Michal, Ing.doktorand, výskumný pracovník s VŠ vzdelanímmichal.sovcik@stuba.sk
Štofanik Vladimír, doc. Ing., PhD.docent CSc.,PhD.+421 (2) 60 291 394E221vladimir.stofanik@stuba.sk
Telek Peter, Ing., PhD.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním2003240572@stuba.sk
Tomáška Martin, doc. Ing., PhD.docent CSc.,PhD.+421 (2) 60 291 404E507martin.tomaska@stuba.sk
Uherek František, prof. Ing., PhD.profesor CSc.,PhD.+421 (2) 60 291 369E605frantisek.uherek@stuba.sk
Vavrinský Erik, Ing., PhD.odborný asistent CSc.,PhD.+421 (2) 60 291 655E608erik.vavrinsky@stuba.sk
Vojs Marian, Ing., PhD.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 60 291 367E408marian.vojs@stuba.sk
Weber Bedřich, doc. Ing., CSc.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 60 291 446E113bedrich.weber@stuba.sk
Weis Martin, doc. Ing., DrSc.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 (2) 60 291 858E506martin.weis@stuba.sk
Žiška Milan, doc. Ing., PhD.docent CSc.,PhD.+421 (2) 60 291 739E305milan.ziska@stuba.sk
Doktorandi    
Černaj Ľuboš, Ing.doktorandlubos.cernaj@stuba.sk
Debnár Tomáš, Ing.doktorandtomas.debnar@stuba.sk
Feiler Martin, Ing.doktorandmartin.feiler@stuba.sk
Gašparek Krisztián, Ing.doktorandkrisztian.gasparek@stuba.sk
Hinca Matej, Ing.doktorandmatej.hinca@stuba.sk
Jančovič Peter, Ing.doktorandpeter.jancovic@stuba.sk
Kozárik Jozef, Ing.doktorandjozef.kozarik@stuba.sk
Novota Miroslav, Ing.doktorandmiroslav.novota@stuba.sk
Ondrejka Peter, Ing.doktorandpeter.ondrejka@stuba.sk
Podlucký Ľuboš, Ing.doktorandlubos.podlucky@stuba.sk
Pohorelec Ondrej, Ing.doktorandondrej.pohorelec@stuba.sk
Popovič Marián, Ing.doktorandmarian.popovic@stuba.sk
Sedlák Samuel, Ing.doktorandsamuel.sedlak@stuba.sk
Šubjak Ján, Ing.doktorandjan.subjak@stuba.sk
Tisovský Erik, Ing.doktoranderik.tisovsky@stuba.sk
Závodník Tomáš, Ing.doktorandtomas.zavodnik@stuba.sk
Ziman Martin, Ing.doktorandmartin.ziman@stuba.sk

Stisknutím tlačítka "Vytisknout telefonní seznam" získáte telefonní seznam ve formátu PDF.