12. 11. 2019  9:24 Svätopluk
Akademický informačný systém

Ústav materiálov (MTF) - telefónny zoznam


Aplikácia zobrazuje telefónny zoznam pre Vami zvolené pracovisko. Ak chcete vytlačiť zoznam, použite tlačidlo na konci formulára.

Je možné zobrazovať iba primárne údaje alebo všetky údaje.

Pri telefónnych číslach sa zobrazuje buď iba klapka, alebo celé telefónne číslo. Nasledujúcou voľbou môžete meniť spôsob zobrazovania čísiel.

     

Nie je možné zistiť telefónnu predvoľbu pre pracovisko Ústav materiálov. Telefónne čísla sú uvádzané v plnom formáte.


Zoznam pracovníkov

MenoZaradenieTelefónKanceláriaE-mail
Čaplovič Ľubomír, prof. Ing., PhD.vedúci pracoviska, riaditeľ ústavu - Profesor CSc.,PhD.+421 918 646 043L 8lubomir.caplovic@stuba.sk
Zamestnanci    
Babincová Paulína, Ing., PhD.výskumná pracovníčka s VŠ vzdelaním732NC 342paulina.zackova@stuba.sk
Bártová Katarína, Ing., PhD.odborná asistentka CSc.,PhD.721NC 313katarina.bartova@stuba.sk
Bohovičová Jana, Ing., PhD.výskumná pracovníčka s VŠ vzdelaním
Bošák Ondrej, Mgr., PhD.odborný asistent CSc.,PhD.+421 908 674 076NC 313ondrej.bosak@stuba.sk
Černičková Ivona, doc. Ing., PhD.docentka CSc.,PhD.+421 908 674 075NC 311ivona.cernickova@stuba.sk
Čička Roman, doc. Ing., PhD.docent CSc.,PhD.+421 918 646 047NC 318roman.cicka@stuba.sk
Dománková Mária, prof. Ing., PhD.profesorka CSc.,PhD.+421 908 674 094NC 314maria.domankova@stuba.sk
Drienovský Marián, Ing., PhD.vedecký pracovník KS IIa. CSc.,PhD.
Ďuriška Libor, Ing., PhD.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním747NC 348libor.duriska@stuba.sk
Gabalcová Zuzana, Ing., PhD.vedecká pracovníčka KS IIa. CSc.,PhD.722NC 305zuzana.gabalcova@stuba.sk
Gerhátová Žaneta, doc. PaedDr., PhD.odborná asistentka CSc.,PhD.743NC 334zaneta.gerhatova@stuba.sk
Gogola Peter, Ing., PhD.externý školiteľ, výskumný pracovník s VŠ vzdelaním724NC 317peter.gogola@stuba.sk
Grgač Peter, prof. Ing., CSc.profesor CSc.,PhD.726NC 309peter.grgac@stuba.sk
Haršáni Milan, Ing.technický pracovník340LLA - UMATmilan.harsani@stuba.sk
Hazlinger Marián, doc. Ing., CSc.docent CSc.,PhD.744NC 343marian.hazlinger@stuba.sk
Hudáková Mária, doc. Ing., PhD.zástupca riaditeľa ústavu - docentka CSc.,PhD.738NC 322maria_hudakova@stuba.sk
Jančuška Igor, RNDr., PhD.odborný asistent CSc.,PhD.733NC 307igor.jancuska@stuba.sk
Jurči Peter, prof. Ing., PhD.profesor CSc.,PhD.742NC 337peter.jurci@stuba.sk
Kašák Peterstrojárenský lab. technik a kontrolór725NC 302peter.kasak@stuba.sk
Krajčovič Jozef, Mgr., PhD.odborný asistent CSc.,PhD.733NC 307jozef_krajcovic@stuba.sk
Kubliha Marian, prof. Ing., PhD.zástupca riaditeľa ústavu - Profesor CSc.,PhD.740NC 324marian.kubliha@stuba.sk
Kubovič Jánsústružník kovov340LLA - UMATjan.kubovic@stuba.sk
Kusý Martin, doc. Ing., PhD.docent CSc.,PhD.730NC 323martin.kusy@stuba.sk
Kvetan Karol, RNDr., CSc.odborný asistent CSc.,PhD.733NC 307karol.kvetan@stuba.sk
Labaš Vladimír, doc. RNDr., PhD.docent CSc.,PhD.729NC 344vladimir.labas@stuba.sk
Lokaj Ján, prof. Ing., PhD.profesor CSc.,PhD.+421 908 674 086NC 731jan.lokaj@stuba.sk
Moravčík Roman, doc. Ing., PhD.zástupca riaditeľa ústavu - Docent CSc.,PhD.735NC 319roman.moravcik@stuba.sk
Palcut Marián, doc. Mgr., PhD.vedecký pracovník KS IIa. CSc.,PhD.746NC 349marian.palcut@stuba.sk
Pašák Matej, Ing., PhD.odborný asistent CSc.,PhD.745NC 312matej.pasak@stuba.sk
Pavlovičová Monika, Ing.technická pracovníčka+421 918 646 038NC 320monika.pavlovicova@stuba.sk
Pekarčíková Marcela, Dr.-Ing.vedecká pracovníčka KS IIa. CSc.,PhD.720NC 311marcela.pekarcikova@stuba.sk
Péteryová Magda, Mgr.technická pracovníčka982L 2magda.peteryova@stuba.sk
Priputen Pavol, RNDr., PhD.vedecký pracovník KS IIa. CSc.,PhD.748NC 310pavol.priputen@stuba.sk
Ptačinová Jana, Ing., PhD.odborná asistentka CSc.,PhD.723NC 306jana.ptacinova@stuba.sk
Rízeková Trnková Lýdia, doc. Ing., PhD.odborná asistentka CSc.,PhD.727NC 315lydia.trnkova@stuba.sk
Sahul Martin, Ing., PhD.vedecký pracovník KS IIa. CSc.,PhD.732NC 3422006250510@stuba.sk
Sýkora Roman, Ing.technik el. a energ. zariadení725NC 302roman.sykora@stuba.sk
Šery Jaroslavtechnik el. a energ. zariadení334T 54jaroslav.sery@stuba.sk
Štibraná Katarína, Ing.technická pracovníčka+421 918 646 038NC 320katarina.stibrana@stuba.sk
Šutiaková Ingrid, Ing.technická pracovníčka982L 2ingrid.sutiakova@stuba.sk
Yarasu Venu, MSc.výskumný pracovník s VŠ vzdelaním+421 908 674 079NC 317venu.yarasu@stuba.sk
Externí pracovníci    
Antušek Andrej, RNDr., PhD.externý školiteľ+421 908 674 117NC 214andrej.antusek@stuba.sk
Babiarová Lucia, Ing.externá školiteľkaqbabiarova@stuba.sk
Backx Petra, Dr. Ing.externá školiteľkaqbackx@stuba.sk
Bakajová Jana, Ing., PhD.externá školiteľkaqbakajova@stuba.sk
Balog Martin, Ing., PhD.externý školiteľqbalog@stuba.sk
Béger Miroslav, Ing., PhD.externý školiteľqbeger@stuba.sk
Behúlová Mária, doc. RNDr., CSc.externá školiteľka+421 906 068 439T02 3.118maria.behulova@stuba.sk
Besterci Michal, prof. Ing., DrSc., Dr.h.c.dohoda o vykonaní práceqbesterci@stuba.sk
Bidulský Róbert, doc. Ing., PhD.externý školiteľqbidulsky@stuba.sk
Bokůvka Otakar, prof. Ing., CSc.dohoda o vykonaní práceqbokuvka@stuba.sk
Bonek Miroslaw, Dr. Ing., PhD., MScexterný školiteľqbonek@stuba.sk
Brziak Peter, Ing., PhD.externý školiteľqbrziak@stuba.sk
Březina Martin, Ing., CSc.externý školiteľqbrezina@stuba.sk
Čavojský Miroslav, Ing., PhD.externý školiteľ
Čtvrtlík Radim, Mgr., Ph.D.externý školiteľqctvrtlik@stuba.sk
Deanko Marian, Ing., PhD.externý školiteľqdeanko@stuba.sk
Debnárová Martina, Ing.externá školiteľkaqdebnarova@stuba.sk
Diko Pavel, Ing., DrSc.externý školiteľqdiko@stuba.sk
Dlouhý Ivo, prof. Ing., CSc.dohoda o vykonaní práceqdlouhy@stuba.sk
Dobrotka Andrej, Mgr., PhD.externý školiteľ+421 908 674 118NC 215andrej.dobrotka@stuba.sk
Dusza Ján, prof. RNDr., DrSc.externý školiteľqdusza@stuba.sk
Eglsäer Sabine, Dr.dohoda o vykonaní práceqeglsaer@stuba.sk
Emmer Štefan, doc. Ing., PhD.dohoda o vykonaní práce+421 (2) 44 455 087 kl. 344139emmer@stuba.sk
Florek Roman, Ing., PhD.externý školiteľqflorek@stuba.sk
Fujda Martin, doc. Ing., PhD.externý školiteľqfujda@stuba.sk
Galusek Dušan, prof. Ing., DrSc.dohoda o vykonaní práce+421 917 674 669galusek@stuba.sk
Gebura Marek, Ing., PhD.externý školiteľqgebura@stuba.sk
Gensert Hilmar, Dipl.-Ing.externý školiteľqgensert@stuba.sk
Gömöry Fedor, doc. Ing., DrSc.externý školiteľgomory@stuba.sk
Gondár Ernest, prof. Ing., PhD.externý školiteľ+421 (2) 44 455 087 kl. 36727ernest.gondar@stuba.sk
Hadzima Branislav, prof. Ing., PhD.dohoda o vykonaní práceqhadzima@stuba.sk
Hagarová Mária, doc. Ing., PhD.externá školiteľkaqhagarova@stuba.sk
Homolová Viera, RNDr., PhD.externá školiteľkaqhomolova@stuba.sk
Horňak Peter, doc. Dr. Ing.externý školiteľqhornakp@stuba.sk
Hrnčiar Viliam, doc. Ing., CSc.externý školiteľ+421 (2) 44 455 087 kl. 369226hrnciar@stuba.sk
Hrubý Vojtěch, prof. Ing., CSc.externý školiteľqhrubyv@stuba.sk
Húlan Tomáš, RNDr.externý školiteľqhulan@stuba.sk
Hvizdoš Pavol, RNDr., CSc.externý školiteľqhvizdos@stuba.sk
Illeková Emília, RNDr., DrSc.externá školiteľkaqillekova@stuba.sk
Iždinský Karol, Ing., PhD.externý školiteľqizdinsky@stuba.sk
Jáňa Miroslav, Ing., PhD.externý školiteľqjanam@stuba.sk
Jankovič Jozef, Ing.externý školiteľqjankovic@stuba.sk
Janovec Jozef, prof. Ing., DrSc.externý školiteľ+421 918 646 072NC 207jozef.janovec@stuba.sk
Jerz Jaroslav, Dr. Ing.externý školiteľ+421 (2) 57 296 554qjerz@stuba.sk
Káčer Norbert, Ing.externý školiteľqkacern@stuba.sk
Kaššáková Viera, Mgr., PhD.externá školiteľkaqkassakova@stuba.sk
Kocúrová Karin, Ing., PhD.externá školiteľka+421 906 068 340Ľahké laboratóriá UMATqkocurova@stuba.sk
Kollár Peter, prof. RNDr., DrSc.externý školiteľqkollarp@stuba.sk
Koráb Juraj, Dr. Ing.externý školiteľqkorab@stuba.sk
Kostka Petr, Ing., PhD.externý školiteľqkostkap@stuba.sk
Koštial Pavol, prof. RNDr., Ph.D.externý školiteľqkostial@stuba.sk
Kováčik Jaroslav, Ing., PhD.externý školiteľqkovacikj@stuba.sk
Kováč Ján, Mgr., PhD.externý školiteľqkovacj@stuba.sk
Krajčí Marian, RNDr., DrSc.externý školiteľqkrajcim2@stuba.sk
Krížik Peter, Ing., PhD.externý školiteľxkrizikp@stuba.sk
Kroupa Aleš, RNDr., CSc.externý školiteľqkroupa@stuba.sk
Kříž Antonín, doc. Dr. Ing.dohoda o vykonaní práceqkriz@stuba.sk
Kubásek Jiří, Ing., Ph.D.externý školiteľqkubasek@stuba.sk
Kučerová Ľudmila, doc. Ing., Ph.D.externá školiteľkaqkuceroval@stuba.sk
Kúdela Stanislav, Mgr., PhD.externý školiteľqkudela@stuba.sk
Kupča Ľudovít, Ing., CSc.externý školiteľqkupca@stuba.sk
Lapin Juraj, Ing., DrSc.externý školiteľqlapinj1@stuba.sk
Lazar Roman, Ing., PhD.externý školiteľqlazar@stuba.sk
Lofaj František, doc. RNDr., DrSc.externý školiteľlofaj@stuba.sk
Losertová Monika, doc. Dr. Ing.externá školiteľkaqlosertova@stuba.sk
Lukovičová Jozefa, doc. RNDr., PhD.externá školiteľka+421 (2) 32 888 403C 0304jozefa.lukovicova@stuba.sk
Magula Vladimír, doc. Ing., PhD.externý školiteľ+421 906 068 312T 205qmagula@stuba.sk
Magušin Ľuboš, Ing.externý školiteľqmagusin@stuba.sk
Magyarics Tomáš, Ing.externý školiteľqmagyaricst@stuba.sk
Martinkovič Maroš, prof. Ing., PhD.externý školiteľ+421 908 674 141T 111maros.martinkovic@stuba.sk
Medveď Igor, prof. RNDr., PhD.externý školiteľ+421 (2) 32 888 421C 0306igor.medved@stuba.sk
Miglierini Marcel, prof. Ing., DrSc.externý školiteľ+421 (2) 60 291 167A605marcel.miglierini@stuba.sk
Mikula Marián, doc. Ing., PhD.externý školiteľqmikula@stuba.sk
Minárik Stanislav, doc. Ing., PhD.externý školiteľ
Nečas Vladimír, prof. Ing., PhD.externý školiteľ+421 (2) 60 291 661A607vladimir.necas@stuba.sk
Neguyen Quang Chinh, doc.dohoda o vykonaní práceqneguyen@stuba.sk
Nosko Martin, Ing., PhD.externý školiteľqnoskom@stuba.sk
Novák Pavel, doc. Ing., PhD.externý školiteľqnovakp2@stuba.sk
Nový František, doc. Ing., PhD.externý školiteľqnovy@stuba.sk
Ondruška Ján, Mgr., PhD.externý školiteľqondruskaj1@stuba.sk
Oriňák Andrej, prof. RNDr., PhD.externý školiteľqorinak@stuba.sk
Ovcarčík Jozef, Ing.externý školiteľqovcarcik@stuba.sk
Palček Peter, prof. Ing., PhD.externý školiteľqpalcekp@stuba.sk
Pešek Ladislav, prof. Ing., CSc.dohoda o vykonaní práceqpesek@stuba.sk
Pinke Peter, Ing., CSc.externý školiteľqpinke@stuba.sk
Pudiš Dušan, prof. Ing., PhD.externý školiteľqpudis@stuba.sk
Resek Martin, Ing.externý školiteľqresek@stuba.sk
Riedlmajer Róbert, doc. Ing., PhD.externý školiteľ+421 918 646 042NC 218robert.riedlmajer@stuba.sk
Rusnáková Soňa, doc. Ing., Ph.D.dohoda o vykonaní práceqrusnakova@stuba.sk
Rybár Michal, Ing.externý školiteľqrybarm@stuba.sk
Sahul Miroslav, Ing., PhD.externý školiteľ+421 908 674 144T-1072006240600@stuba.sk
Saksl Karel, Ing., DrSc.externý školiteľqsaksl@stuba.sk
Sedlická Viktória, Ing., PhD.externá školiteľka727NC 315sedlicka@stuba.sk
Schützenhöfer Wolfgang, Dr. Ing.dohoda o vykonaní práceqschutzenhofer@stuba.sk
Simančík František, Dr. Ing.externý školiteľqsimancik@stuba.sk
Skarba Michal, Mgr., PhD.externý školiteľ
Sondor Jozef, Ing., PhD.externý školiteľqsondor@stuba.sk
Sopoušek Jiří, prof. RNDr., CSc.externý školiteľqsopousek@stuba.sk
Stanček Ladislav, doc. Ing., CSc.externý školiteľstancek@stuba.sk
Šipkovský Samuel, Ing.externý školiteľqsipkovsky@stuba.sk
Škrobian Milan, doc. Ing., CSc.externý školiteľqskrobian@stuba.sk
Špániková Daniela, Ing.externá školiteľkaqspanikova@stuba.sk
Špitalský Zdenko, Mgr., PhD.externý školiteľqspitalsky@stuba.sk
Štefánik Dušan, Mgr., PhD.externý školiteľqstefanikd@stuba.sk
Štefánik Pavol, Ing., PhD.externý školiteľqstefanik@stuba.sk
Švec Pavol, prof. Ing., PhD.externý školiteľ+421 (2) 44 455 087 kl. 336131pavol.svec@stuba.sk
Švec Peter, Ing., DrSc.externý školiteľqsvecp@stuba.sk
Tillová Eva, prof. Ing., PhD.externá školiteľkaqtillova@stuba.sk
Trník Anton, doc. RNDr., PhD.externý školiteľqtrnik@stuba.sk
Tvrdý Miroslav, prof. Ing., DrSc.dohoda o vykonaní práceqtvrdy@stuba.sk
Urban Miroslav, prof. RNDr., DrSc.externý školiteľ760NC 213urban@stuba.sk
Verkinderen Dominiek, Ing.dohoda o vykonaní práceqverkinderen@stuba.sk
Žúbor Peter, Ing., PhD.externý školiteľzuborp@stuba.sk
Doktorandi    
Ďurica Juraj, Ing.doktorand723NC 306juraj.durica@stuba.sk
Gabriš Ľubomír, Ing.doktorand751NC 205lubomir.gabris@stuba.sk
Malovcová Veronika, Ing.doktorandka751NC 205veronika.malovcova@stuba.sk
Suchánek Henrich, Ing.doktorand724NC 317henrich.suchanek@stuba.sk
Šulhánek Patrik, Ing.doktorand747NC 348patrik.sulhanek@stuba.sk

Stlačením tlačidla "Vytlačiť telefónny zoznam" získate telefónny zoznam vo formáte PDF.