9. 12. 2019  19:02 Izabela
Akademický informačný systém

Ústav prírodných a syntetických polymérov (FCHPT) - zoznam zamestnancov


Aplikácia zobrazuje zoznam zamestnancov vybraného pracoviska. Všetky zobrazované údaje o zamestnancoch poskytuje informačnému systému Ekonomický systém STU, kde je potrebné hľadať nápravu (personálne oddelenie).

Zamestnanci

MenoZaradenieKanceláriaTelefónE-mail
prof. Ing. Pavel Alexy, PhD.profesor CSc.,PhD.SB 479+421 (2) 59 325 536pavel.alexy [at] stuba.sk
Dr.h.c. prof. Ing. Dušan Bakoš, DrSc.vedecký pracovník KS I. DrSc.+421 903 238 191, 4901dusan.bakos [at] stuba.sk
Ing. Ján Bočkaj, PhD.vedecký pracovník KS II.b. CSc.,PhD.jan.bockaj [at] stuba.sk
prof. Ing. Michal Čeppan, PhD.zástupca riaditeľa ústavu - Profesor CSc.,PhD.michal.ceppan [at] stuba.sk
doc. Ing. Ľudmila Černáková, PhD.docentka CSc.,PhD.SB 471+421 (2) 59 325 570ludmila.cernakova [at] stuba.sk
Ing. Katarína Čížová, PhD.vedecká pracovníčka KS II.b. CSc.,PhD.katarina.cizova [at] stuba.sk
Ing. Vladimír Dvonka, PhD.vedecký pracovník KS II.b. CSc.,PhD.NB 5118+421 (2) 59 325 221vladimir.dvonka [at] stuba.sk
Ing. Jozef Feranc, PhD.vedecký pracovník KS II.b. CSc.,PhD.jozef.feranc [at] stuba.sk
Eva Foltínováchemický lab. technička a kontrolóreva.foltinova [at] stuba.sk
Ing. Jaroslav Gajdošvýskumný pracovník s VŠ vzdelanímjaroslav.gajdos [at] stuba.sk
Ing. Lukáš Gál, PhD.vedecký pracovník KS II.b. CSc.,PhD.lukas.gal [at] stuba.sk
Ing. Pavol Gemeiner, PhD.vedecký pracovník KS IIa. CSc.,PhD.pavol.gemeiner [at] stuba.sk
Anna Halgašováchemický lab. technička a kontrolóranna.halgasova [at] stuba.sk
Ing. Michal Hatala, PhD.odborný asistent CSc.,PhD.michal.hatala [at] stuba.sk
Ing. Aleš Ház, PhD.vedecký pracovník KS IIa. CSc.,PhD.ales.haz [at] stuba.sk
Ing. Marcela Hricová, PhD.výskumná pracovníčka s VŠ vzdelanímSB 372+421 (2) 59 325 575marcela.hricova [at] stuba.sk
prof. Ing. Ivan Hudec, PhD.riaditeľ ústavu - Profesor CSc.,PhD.SB 482+421 (2) 59 325 446, +421 918 674 446, 4446ivan.hudec [at] stuba.sk
Karol Chaloupkachemický lab. technik a kontrolórkarol.chaloupka [at] stuba.sk
Agnesa Chlebákováchemický lab. technička a kontrolórSB 379+421 (2) 59 325 568agnesa.chlebakova [at] stuba.sk
doc. Ing. Michal Jablonský, PhD.docent CSc.,PhD.NB 4126+421 (2) 59 325 218michal.jablonsky [at] stuba.sk
doc. Ing. Viera Jančovičová, PhD.docentka CSc.,PhD.NB 5124+421 (2) 59 325 227viera.jancovicova [at] stuba.sk
doc. Ing. Viera Khunová, PhD.vedecká pracovníčka KS IIa. CSc.,PhD.viera.khunova [at] stuba.sk
Stanislava Kováčováchemický lab. technička a kontrolórNB 5100+421 (2) 59 325 399stanislava.kovacova [at] stuba.sk
Ing. Henrich Krump, Ph.D.odborný asistent CSc.,PhD.henrich.krump [at] stuba.sk
doc. Ing. Ján Kruželák, PhD.docent CSc.,PhD.jan.kruzelak [at] stuba.sk
Ing. Andrea Kvasničákovávýskumná pracovníčka s VŠ vzdelanímandrea.kvasnicakova [at] stuba.sk
Ing. Soňa Malečková, PhD.vedecká pracovníčka KS II.b. CSc.,PhD.sona.maleckova [at] stuba.sk
doc. RNDr. Milan Mikula, CSc.docent CSc.,PhD.milan.mikula [at] stuba.sk
akad. mal. Mária Mutkovičovásekretárkamaria.mutkovicova [at] stuba.sk
Ing. Leona Omaníková, PhD.výskumná pracovníčka s VŠ vzdelanímleona.omanikova [at] stuba.sk
Ing. Michal Oravec, PhD.vedecký pracovník KS II.b. CSc.,PhD.michal.oravec [at] stuba.sk
Ing. Roderik Plavec, PhD.vedecký pracovník KS II.b. CSc.,PhD.roderik.plavec [at] stuba.sk
Bc. Zdenka Polákovápracovníčka pre vedecko - výskumnú činnosť209+421 252 926 053, +421 918 674 589zdenka.polakova [at] stuba.sk
doc. Ing. Milena Reháková, PhD.docentka CSc.,PhD.NB 5118+421 (2) 59 325 221milena.rehakova [at] stuba.sk
Ing. Jozef Ryba, PhD.vedecký pracovník KS II.b. CSc.,PhD.jozef.ryba [at] stuba.sk
Ing. Ida Skotnicová, PhD.vedecká pracovníčka KS II.b. CSc.,PhD.ida.skotnicova [at] stuba.sk
Ing. Igor Šurina, PhD.vedecký pracovník KS IIa. CSc.,PhD.+421 905 488 101, 4648igor.surina [at] stuba.sk
doc. Ing. Štefan Šutý, PhD.docent CSc.,PhD.NB 4129+421 (2) 59 325 211stefan.suty [at] stuba.sk
doc. Ing. Radko Tiňo, PhD.zástupca riaditeľa ústavu - Docent CSc.,PhD.NB 4127+421 (2) 59 325 621radko.tino [at] stuba.sk
Ing. Katarína Tomanová, PhD.vedecká pracovníčka KS II.b. CSc.,PhD.katarina_tomanova [at] stuba.sk
Emil Tvarožekchemický lab. technik a kontrolóremil.tvarozek [at] stuba.sk
doc. Ing. Anna Ujhelyiová, PhD.docentka CSc.,PhD.SB 381+421 (2) 59 325 578, +421 918 674 578, 4578anna.ujhelyiova [at] stuba.sk
Ing. Zuzana Vanovčanová, PhD.odborná asistentka CSc.,PhD.zuzana.vanovcanova [at] stuba.sk
Ing. Ida Vašková, PhD.odborná asistentka CSc.,PhD.ida.vaskova [at] stuba.sk
doc. Ing. Katarína Vizárová, PhD.docentka CSc.,PhD.NB 4130+421 (2) 59 325 212katarina.vizarova [at] stuba.sk
Zuzana Žaškovskáchemický lab. technička a kontrolórzuzana.zaskovska [at] stuba.sk