31. 10. 2020  6:36 Aurélia, pamätný deň - Deň reformácie
Akademický informační systém

Fakulta elektrotechniky a informatiky - orgány pracoviště


Aplikace zobrazuje seznam orgánů zvoleného pracoviště. Seznam členů orgánu získáte kliknutím na šipku ve sloupci Seznam členů.

Druh orgánu: samosprávný

Orgán
Seznam členů
Akademický senát (Fakulta elektrotechniky a informatiky)
Vědecká rada (Fakulta elektrotechniky a informatiky)

Druh orgánu: další

OrgánSeznam členů
Kolegium děkana (Fakulta elektrotechniky a informatiky)
Vedení fakulty (Fakulta elektrotechniky a informatiky)


Orgány studijních programů

Druh orgánu: komise

OrgánSeznam členů
Programová komise studijního programu (D-AI aplikovaná informatika)
Programová komise studijního programu (D-AIxA aplikovaná informatika (v anglickom jazyku))
Programová komise studijního programu (D-API aplikovaná informatika)
Programová komise studijního programu (D-ATMM automatizácia a riadenie)
Programová komise studijního programu (D-EE elektroenergetika)
Programová komise studijního programu (D-EF elektronika a fotonika)
Programová komise studijního programu (D-EFxA elektronika a fotonika (v anglickom jazyku))
Programová komise studijního programu (D-ENE elektroenergetika)
Programová komise studijního programu (D-ENExA elektroenergetika (v anglickom jazyku))
Programová komise studijního programu (D-FYZ fyzikálne inžinierstvo)
Programová komise studijního programu (D-FYZxA fyzikálne inžinierstvo (v anglickom jazyku))
Programová komise studijního programu (D-JE jadrová energetika)
Programová komise studijního programu (D-JExA jadrová energetika (v anglickom jazyku))
Programová komise studijního programu (D-KYB kybernetika)
Programová komise studijního programu (D-ME mikroelektronika)
Programová komise studijního programu (D-MS mechatronické systémy)
Programová komise studijního programu (D-MSxA mechatronické systémy (v anglickom jazyku))
Programová komise studijního programu (D-MT meracia technika)
Programová komise studijního programu (D-MTxA meracia technika (v anglickom jazyku))
Programová komise studijního programu (D-NUKF jadrová energetika)
Programová komise studijního programu (D-RK robotika a kybernetika)
Programová komise studijního programu (D-RKxA robotika a kybernetika (v anglickom jazyku))
Programová komise studijního programu (D-TE teoretická elektrotechnika)
Programová komise studijního programu (D-TExA teoretická elektrotechnika (v anglickom jazyku))
Programová komise studijního programu (D-TL telekomunikácie)
Programová komise studijního programu (D-TLK telekomunikácie)
Programová komise studijního programu (D-TLxA telekomunikácie (v anglickom jazyku))